رنگینه

سامانه پیامک، آموزش و طراحی سایت


سامانه پیامک

در سامانه پیام کوتاه رنگینه از پیش‌شماره‌ها و رنج‌های مختلف می‌توانید پیامک ارسال نمایید. چند خط عمومی برای تمام کاربران جهت ارسال پیام کوتاه به اشتراک گذاشته شده است. در صورتی که بخواهید از خط ویژه خودتان پیامک ارسال کنید و مخاطبان شما بتوانند شماره اختصاصی شما را ذخیره نمایند، باید خط اختصاصی خرید نمایید. با تهیه خط اختصاصی شما امکان دریافت پیام کوتاه را نیز خواهید داشت.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1085

هنگام ثبت‌نام پنل پيام کوتاه رنگينه بايد سطح دسترسي خود را تعيين کنيد که رابطه مستقيم با تنوع امکانات و تعرفه پنل پيام کوتاه شما دارد. در جدول زير مي‌توانيد امکانات پنل‌هاي پيام کوتاه را مشاهده نماييد.

تعرفه های پیامکی از یکم خرداد 1403 چهل درصد افزایش نسبت به قیمت سال 1402 داشته اند و این افزایش در پنل های سامانه پیامک اعمال شده است.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1084

به اطلاع کاربران محترم سامانه پیامک رنگینه می رسانیم، خط خدماتی اختصاصی 8 رقمی از پیش شماره 9000 و خط پیامکی شاتل با پیش شماره 998 به اشخاص حقیقی با جواز کسب و یا اینماد سایت ارائه میشود. از این خطوط می توانید جهت ارسال کد تأیید سایت و اطلاع رسانی های غیرتبلیغاتی و اطلاع رسانی جشنواره ها به مشتریان قبلیتان استفاده نمایید. این خط اختصاصی بوده و امکان دریافت پیامک را دارد. بنابراین امکان برگزاری مسابقات نظرسنجی و ... را هم دارد.
⭐️برای سفارش خط به صفحه خرید شماره در منوی عملیات حساب مراجعه نمایید.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1352

سیستم متن باز رهگیری دستگاه های GPS در سایت traccar.org یک بخش ارسال پیامک دارد که می توانید به مالک دستگاه GPS (که می تواند خودرو یا هر چیز مجهز به دستگاه GPS باشد) پیامک ارسال نمایید. سامانه پیام کوتاه رنگینه این امکان را دارد که ارسال پیامک این سامانه را از طریق وب سرویس زیر انجام دهد. اطلاعات زیر بر اساس داکیومنت سامانه رهگیری در فایل traccar.xml در مسیر traccar/conf/traccar.xml درج می شود:

 

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1350

پنل های نمایندگی بستر مناسبی برای فعالیت اشخاص حقیقی یا حقوقی در زمینه ارائه خدمات پیام کوتاه و فروش سامانه پیامک است تا بتوانند با سرمایه گذاری اندک به کسب و کار بپردازند و از این طریق مدیر خود بوده و اقدام به فروش سامانه های کاربری در سراسر کشور به دیگران باشند که به طبع بهترین گزینه را انتخاب نموده و باعث ترقی و رسیدن به اهداف اصلی می باشد. زیرا این فعالیت در هر زمانی برای آنان مقدور می باشد و لطمه ای به دیگر کارهای آنان وارد نمی سازد. از این رو فرصتی مناسب برای کلیه کارجویان و دانشجویان سراسر کشور می باشد.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1348

سامانه پیامک رنگینه بابت اطلاع رسانی و آموزش به مشتریان طرح تشویقی برای عضویت در کانالهای اطلاع رسانی سامانه در نظر گرفته است.

علاوه بر شارژ هدیه اولیه که هنگام خرید پنل پیامک به اعتبار شما اضافه شده است، راه های جذابی را برای کسب شارژ هدیه در سامانه پیامک رنگینه تعریف کرده ایم. با راه های زیر می توانید به راحتی بین 10000 تا صدها هزار تومان شارژ هدیه دریافت کنید:

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1346

یکی از شرایط موفقیت در بسیاری از حرفه ها حفظ مشتریان است. یکی از راه های نگهداری و جذب مشتریان ارسال پیامک های تشویقی و اطلاع رسانی در مورد تخفیفات و هدایا به مشتریان قدیمی می باشد.

این محتوا آرشیو شده است. خط باشگاه مشتریان از تاریخ 13-5-1400 غیرفعال شده است و در صورت وجود جایگزین اطلاع رسانی خواهد شد.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1345

با توجه به ایام فروش فوق العاده اکثر فروشگاه های عضو سامانه پیامک رنگینه، جشنواره تخفیف پیامکی از ششم تا نهم آذر 99 به مدت سه روز برگزار میشود.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1330

 

در پی گسترده شدن استفاده از پیامک برای اطلاع رسانی مدارس و سئوالات فراوانی که در این مورد از ما پرسیده می شود، این صفحه برای راهنمایی مدیران و مسئولان مدارس و مراکز آموزشی کشور ایجاد شده است که پاسخ بیشتر سئوالات خود را سریع و شفاف به دست بیاورند.

اطلاع رسانی های گسترده ای میان مدرسه و دانش آموزان و اولیای آنها صورت می گیرد. چه اطلاع رسانی برگزاری جلسات و چه اطلاع رسانی لغو کلاس یا جلسه و چه ارسال اطلاعات نام کاربری و رمز عبور ورود به سامانه دانش آموزی. این نوع اطلاع رسانی ها و مانند آن از طریق پیامک کمترین هزینه را به مدارس و مراکز آموزشی تحمیل می کند.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1329
ارسال پیامک بین الملل

سامانه پیامک رنگینه با توجه به درخواست زیاد از سوی کاربران جهت ارسال پیامک بین الملل، وب سرویس ارسال پیامک به کشورهای خارجی را راه اندازی کرده است. فعال سازی این سرویس رایگان بوده و با ارسال یک تیکت درخواست انجام می شود.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1326


مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1324


مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1323

تقسیمات کدپستی استان کرمان
مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1322


تقسیمات کد پستی استان البرز
مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1321

تقسیمات کد پستی استان تهران
مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1320

سامانه پیامک رنگینه جهت کاستن هزینه‌های پیامکی مشتریان خود، برای اولین بار در میان سامانه های پیامکی پنل های ویژه‌ای را معرفی نموده است. در این پنل‌ها کاربر سامانه پیامکی مبلغ اولیه‌ای را پرداخت می کند و در مقابل ماهیانه شارژ مشخصی را طبق جدول زیر به صورت رایگان در پنل پیامک دریافت می کند.
 

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1317

در نسخه اخیر افزونه همراه ورد پرس، از درگاه مستقل پیامکی برای ارسال پیامک استفاده شده است.

برای استفاده از سامانه پیامک رنگینه در این افزونه مانند تصویر زیر تنظیمات را انجام دهید:

1- ورود به صفحه تنظیمات اپلیکشین افزونه همراه وردپرس.

2- ورود به بخش عضویت پیامکی

3- تنظیمات مربوط به درگاه و پترن مورد نظر را طبق تصویر انجام دهید.

توضیح: برای ثبت پترن در سامانه پیامک به صفحه ارسال بر اساس پترن رفته و روی دکمه جدید کلیک کنید.

سپس یک پترن مانند زیر ایجاد کنید(در کادر توضیحات حتما آدرس سایت یا آدرس بازار اپلیکیشن را ثبت کنید):

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1308

قطعاً یکی از ضروریات نوشتن یک وب سرویس خوب برای سایت جهت دسترسی و ارسال پیامک از سامانه پیامک لاگ کردن صحیح خطاها و داده های بازگشتی از سامانه هست.

در زیر لیست تمام خطاها و بازگشتی های سامانه پیامک هنگام درخواست وب سرویس شما لیست شده است. شما می توانید این لیست را به صورت یک فانکشن در فایل وب سرویس خود قرار دهید و در هنگام نیاز بعد از فراخوانی وب سرویس و درخواست از سامانه پیامک مقدار کد برگشتی را به این دستور ارجاع دهید و رشته فارسی آن را دریافت کنید. با این کار می توانید هنگام خطا دادن وب سرویس متن فارسی را لاگ کنید یا به کاربر نمایش دهید تا به راحتی مشکلی وب سرویس شما رفع شود.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1255
اتصال افزونه مستر تو اپ به پنل پیامک (mr2app)

جهت اتصال پنل پیامک رنگینه به افزونه مستر تو اپ برای ارسال پیامک کد تأیید مراحل زیر را انجام دهید:

1- در صفحه تنظیمات پیامک افزونه woo2app یا mr2app درگاه پیامکی rangine را انتخاب نمایید.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1254
وب سرویس جدید برای ارسال سریع پیامک از سیستم او اس کلاس osclass با خطوط خدماتی

پلاگین پیامک او اس کلاس یکی از حرفه ای ترین و کامل ترین و جامع ترین پلاگین پیامک که توسط تیم او اس کلاس فارسی نوشته شده و شما می توانید سایت آگهی و نیازمندی بر پایه او اس کلاس را به سیستم پیامک مجهز کنید.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1247

در بخش همکاران شما می توانید پنل را با دسترسی های متنوع در اختیار چندین کاربر قرار دهید.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1244

در سرویس های ارزش افزوده شما می توانید به کسب درآمد از طریق ارسال تبلیغات و انتشار آهنگ انتظار بپردازید. در این سرویس ها هزینه ارسال پیامک از مخاطب شما کسر خواهد شد.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1243

در بخش پیام های پیش فرض می توانید متن هایی را از قبل ایجاد کنید تا هنگام ارسال پیامک به راحتی از آنها استفاده کنید.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1242

در بخش عملیات حساب پنل پیامک گزینه های زیر وجود دارد که به امور مالی، تعرفه ها و خرید خط مربوط می شود:

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1241

در بخش پشتیبانی شما دسترسی به گزینه هایی دارید که با پشتیبان سایت ارتباط برقرار کنید یا از راهنمایی های آنلاین و تصویری سامانه استفاده کنید.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1240

بخش مدیریت و تنظیمات پنل پیامک شامل صفحاتی هست که کاربر پنل پیامک می تواند تنظیماتی را در مورد بخش های مختلف پنل پیامک اعمال کند.

هر نوع پنل ممکن است به صفحات کمتر یا بیشتری از گزینه های زیر دسترسی داشته باشد:

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1239

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1238

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1237

در منوی خدمات هوشمند سامانه پیامک رنگینه دو عنوان زیر وجود دارد. برای مشاهده راهنمای استفاده از آنها روی لینک های زیر کلیک نمایید.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1236

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1235

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1234

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1233

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1232

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1231

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1230

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1229

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1228

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1227

بخش امکانات پیشرفته بیشتر با دریافت پیامک سر و کار دارد. هنگامی که پیامکی به یکی از خطوط اختصاصی پنل پیامک شما ارسال می شود. سامانه می تواند بر اساس متن دریافتی تحلیلی انجام داده و عکس العملی بر اساس آنچه شما در بخش امکانات پیشرفته تنظیم کرده اید انجام دهد.

امکانات پیشرفته سامانه پیامک رنگینه در برخی پنل های سامانه فعال می باشد . برای مشاهده امکانات پنل ها به صفحه تعرفه و امکانات پنل ها مراجعه کنید.

راهنمایی در مورد امکانات پیشرفته را در صفحات زیر مشاهده کنید:

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1226

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1225

به دنبال یک پنل پیامک ارزان هستید؟ یه پنل پیامکی به شما دوست عزیز معرفی می کنم که هم توانایی ارسال و دریافت پیامک داشته باشه و هم ارزان و به صرفه باشه. و هم اینکه قابلیت اتصال به سایت و افزونه ها داشته باشه.

سامانه پیامک رنگینه دارای چهار نوع پنل  وب سرویس مختص افزونه ها، تبلیغاتی، سازمانی و حرفه ای هست.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1224

از دفترچه تلفن در سامانه پیامک برای درج فهرستی از شماره ها و اطلاعات مخاطبین و مشتریان شما، جهت استفاده به عنوان گیرنده پیامک در بخش های مختلف سامانه پیامک رنگینه استفاده می شود.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1223

در این بخش پیامک های دریافتی توسط شماره خطوط اختصاصی خود را مدیریت خواهید کرد. که خود چند صفحه زیرمجموعه دارد:

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1222

در بخش گزارشات ارسال گزارش هر یک از پیامک های ارسال شده انبوه، تکی و وب سرویس را مشاهده خواهید کرد.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1221
مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1220

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1215

فیلم آموزشی:

آموزش تصویری:

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1208
راهنمای سریع ثبت نام سامانه پیامک رنگینه

مراحل ثبت نام سامانه پیامک رنگینه به شرح زیر است:(عدم رعایت کامل موارد زیر باعث طولانی شدن فرآیند فعال سازی پنل خواهد شد)

کلیپ 5 دقیقه ای آموزش ثبت نام سامانه پیامک رنگینه

1- مراجعه به صفحه ثبت نام و تکمیل فرم ثبت نام برای مالک پنل

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1192
قالب اجاره املاک WPRentals

قالب رزرو آنلاین WP Rentals یک پلت فرم وردپرسی رزرو محل اقامت است که به کاربران اجازه ایجاد صفحه و انتشار آگهی خود را می دهد. در واقع این قالب یک واسط میان شما یا کاربر و مشتری است.
با توجه به اینکه این قالب وردپرسی رنتال در سایت های مختلفی بومی سازی شده و با قیمت های مختلف فروش می روند، سایت هایی که با این قالب راه اندازی می شوند در حال گسترش هستند.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1188
تخفیفات عید سعید فطر سامانه پیامک رنگینه

عید فطر بر شما مبارک

به مناسبت عید خجسته فطر و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما، تخفیفات ویژه برای این عید سعید (از 1 تا 5 خرداد 1399) در نظر گرفته ایم:

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1187

یکی از امکانات سامانه پیامک رنگینه به ویژه برای فروشگاه ها و اصناف و سازمان ها ارسال پیام صوتی است. ارسال پیامک صوتی یکی از راه های جدید برای مارکتینگ و مشتری مداری  است.

 

ارسال پیام صوتی به مخاطبان، مشتریان، بانک شماره های سامانه

 

ارسال پیام های صوتی به صورت تکی و گروهی ، ارسال فوری و زماندار ، از خود سامانه پیامک و از طریق وب سرویس قابل انجام است.

وب سرویس ارسال پیام صوتی در تمامی انواع پنل سامانه رنگینه به صورت رایگان فعال می باشد.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1183

پس از مدتی از تثبیت تعرفه های پیامکی با برنامه نویسی مجدد برای اعمال ضریب افزایش تعرفه ایرانسل، تعرفه های ارسال پیامک سامانه پیامک رنگینه کاهش یافت.
برای مشاهده تعرفه مخصوصاً نرخ جدید اپراتور 50001 حتما به پروفایل خود در سامانه رنگینه مراجعه نمایید.
 

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1182

مراحل تنظیمات افزونه دیجیتس برای استفاده از وب سرویس اعتبارسنجی سامانه پیامک کاوه نگار kavenegar.com به این شرح است:
1- ورود به پنل کاوه نگار
2- مراجعه به صفحه اعتبار سنجی > لیست الگوهای تعریف شده و تعریف یک الگوی جدید
3- در این صفحه اطلاعات را به شکل زیر تکمیل نمایید:
- نام الگو: verify
- اولویت ارسال: ارسال پیامک
- درخواست مجدد در بازه زمانی 2 دقیقه: پیش فرض سیستم
- متن الگوی پیامک :

کد تأیید شما: %token
نام فروشگاه

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1181

مراحل تنظیمات افزونه دیجیتس برای استفاده از ارسال سریع سامانه melipayamak.ir به این شرح است:
1- ورود به پنل ملی پیامک
2- مراجعه به صفحه وب سرویس خدماتی و درخواست یک قالب مانند قالب زیر (تنها و تنها یک متغیر داشته باشد):
کد تأیید شماره همراه: {0}
فروشگاه آنلاین من
3- پس از تأیید قالب توسط پشتیبان سامانه ملی پیامک تنظیمات زیر را در افزونه دیجیتس وارد کنید:
4- در صفحه تنظیمات پنل پیامکی درگاه melipayamak را انتخاب کنید.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1180
افزونه تیکت پشتیبانی پیشرفته وردپرس | پلاگین تیکت پشتیبانی

افزونه تیکت پشتیبانی پیشرفته وردپرس یکی از افزونه های کاربردی وردپرس هست که ارتباط سایت با مشتریان را به نحو مطلوبی فراهم می کند. یکی از امکانات این افزونه ارسال پیامک هنگام پاسخ به تیکت است. مسلماً برای ارسال پیامک از این افزونه شما نیاز به یک درگاه پیامک دارید.
سامانه پیامک رنگینه با ارائه خطوط خدماتی اشتراکی توانسته است سایت های فراوانی را در زمینه ارسال پیامک وب سرویس پشتیبانی نماید. پیشنهاد میکنیم از سامانه پیامک رنگینه در این افزونه استفاده نمایید تا پیامک های شما به دست همه مخاطبانتان برسد.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1179
راهنمای اتصال نرم افزار حسابداری هلو به پنل پیامک رنگینه

در اکثر نسخه های نرم افزار هلو امکان ارسال پیامک (sms) وجود دارد. این امکان برای حفظ ارتباط بیشتر با مشتری و انتقال اطلاعات مالی و وضعیت خرید به کاربران و طرف حساب های موجود در نرم افزار حسابداری هلو می باشد. با استفاده از این امکان میتوانید از داخل نرم افزار  به طرف حساب ها طی مناسبت های دلخواه تان پیامک ارسال کنید و یا در هنگام ثبت فاکتورها اطلاعات تسویه را به شماره موبایل مشتری پیامک نمایید.

 

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1177

مراحل خرید و تنظیمات افزونه دیجیتس برای استفاده از ارسال سریع سامانه SMS.ir به این شرح است:
1- ثبت نام در سامانه SMS.ir
2- خرید ماژول ارسال سریع با هزینه 5500 پیامک (تقریباً 100 هزار تومان): ارسال سریع با شماره 300077 انجام می شود.
3- مراجعه به صفحه کلید وب سرویس و ایجاد کد امنیتی و کلید وب سرویس در این صفحه
4- مراجعه به صفحه قالب های ماژول ارسال سریع و درخواست یک قالب به شکل دلخواه مانند قالب زیر:

کد تأیید شماره همراه: [VerificationCode]
[sitename]

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1175

اگر هنوز افزونه دیجیتس را تهیه نکرده اید از طریق لینک زیر اقدام به خرید آن نمایید. لازم به ذکر است افزونه دیجیتس(digits) متعلق به رنگینه نیست. بلکه سامانه پیامک رنگینه با امکانات حرفه ای خود به عنوان اولین درگاه پیامکی این افزونه پیامک های شما را ارسال خواهد کرد.

جهت تست سامانه رنگینه قبل از خرید پنل پیامک، به انتهای این مطلب مراجعه نمایید.

 

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1174

خواهشمندیم فرم نظرسنجی زیر را برای سامانه پیامکی که در آن عضو هستید تکمیل و ارسال نمایید تا افراد دیگر با دید بازتر و آگاهانه تر پنل پیامکی خود را انتخاب کنند:
در صورتی که آدرس پنل پیامکی شما در لیست زیر موجود نیست به توضیحات زیر جدول مراجعه نمایید.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1172
مقایسه و نظرسنجی سامانه های پیامکی ایران

سامانه پیام کوتاه یا پنل اس ام اس (SMS) معمولاً یک نرم افزار تحت وب هست که شما می توانید پیامک های انبوه تبلیغاتی یا خدماتی از طریق آن ارسال کنید. همچنین در بسیاری از سامانه های پیامکی، از طریق وب سرویسی که ارائه می کنند می توان سایت یا برنامه ها را مجهز به ارسال پیامک نمود.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1168
سئس sms

(احتمالا به دنبال تهیه یک پنل پیامک بودید که با جستجوی سئس به جای sms به این صفحه راهنمایی شدید. ولی جای خوبی آمدید. ما سامانه ای ارائه می کنیم که حتماً احتیاجات پیامکی شما رو برآورده می کنه.)

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1167

نسخه 3 فروشگاه ساز OpenCart پیشرفت های خوبی نسبت به نسخه های قبلی خود داشته است. استفاده از متدهای جدید برنامه نویسی در این نسخه منجر شد تا مانند نسخه های دیگر افزونه ها و ماژول های این سیستم فروشگاهی نیز خود را با این نسخه جدید وفق دهند.

ما نیز افزونه پیامکی جدیدی برای نسخه 3 تهیه و بومی کرده ایم که امیدواریم رضایت شما مدیران سایت های فروشگاهی اپن کارت را فراهم آورد.

برای دانلود این افزونه روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

 

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1166

به مناسبت فرا رسیدن سال جدید تا آخر فروردین 1397 لایسنس رایگان نسخه حرفه ای(pro) ارائه می شود.

برای استفاده از امکانات نسخه حرفه ای افزونه پیامک رنگینه عبارت "6monthfree1397" را در کادر لایسنس افزونه وارد نمایید تا به مدت 6 ماه (186 روز)  از تاریخ ثبت لایسنس از این امکانات که در زیر لیست شده اند استفاده کنید. با توجه به اینکه نسخه رایگان افزونه تمام امکانات ارسال پیامک دیگر افزونه های پیامکی را دارا می باشد، تمام امکانات جدیدی که در این افزونه دیده می شود در نسخه لایسنس دار ارائه میشود.

 

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1163

آموزش ویدئویی:

 

- آموزش ارسال پیامک تکی و انبوه:

 

آموزش تصویری:

ارسال پیامک

ارسال منطقه ای کشوری

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1161

برای مشاهده راهنمای هر بخش سامانه به لینک های زیر مراجعه نمایید. با توجه به سئوال برخی کاربران لازم به ذکر است که تمام این امکانات در پنل حرفه ای موجود است و ممکن است برخی از این امکانات آموزش داده شده در نوع پنل شما وجود نداشته باشد.
در صورتی که آموزش بخشی از سامانه را پیدا نکردید می توانید در دیدگاه های این صفحه وارد کنید تا راهنمای آن بخش تهیه و اضافه شود.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1159

در صورتی که عضو سامانه جامع پیامکی رنگینه هستید می توانید با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود در کادر زیر وارد سامانه شوید.

در صورتی که با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور نتوانستید وارد شویدبا پشتیبانی سامانه تماس بگیرید.

لازم به ذکر است که آدرس اصلی سامانه پیامک sms.rangine.ir است.

 

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1158

یکی از خدمات وب سرویس در سامانه پیام کوتاه رنگینه امکان ارسال پیامک خدماتی سریع و بدون مانیتورینگ با استفاده از الگوهای از پیش تعریف شده است. این نوع ارسال بین 3 تا 10 ثانیه انجام می شود و در صورتی که از خط خدماتی ارسال شود به دست تمام افراد حتی بلک لیست هم می رسد. در ادامه نحوه استفاده از الگوها را مشاهده خواهید نمود:
در بخش ارسال بر اساس پترن سامانه امکان درج الگوی جدید بر اساس نیاز کاربر وجود دارد. لازم به ذکر است که از روش ارسال پترن امکان ارسال پیامک تبلیغاتی به هیچ وجه وجود ندارد و الگوهایی که تبلیغاتی قلمداد بشوند رد خواهند شد.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1153

یکی از اسکریپت های پیشرفته متن باز که برای مشاهده آمار بازدید سایت ها زیاد استفاده می شود. آمار گیر Piwik است. دموی این آمارگیر: http://demo.piwik.org
این افزونه به زبان php است و چندین زبان از جمله فارسی را پشتبانی می کند.
اگر از این اسکریپت استفاده می کنید حتما در تنظیمات آن به صفحه ای با عنوان Email & SMS Reports برخورده اید.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1149

اگر شما هم قصد دارید جهت اطلاع رسانی مجموعه خود ، ارسال پیامک انجام دهید و نگران نرسیدن پیامک ها به مخاطبین خود هستید ( افرادی که درخواست بسته شدن پیامک های تبلیغاتی را داده اند ) می توانید با ارسال یک تیکت پشتیبانی نسبت به درخواست اتصال خط اشتراکی خدماتی به پنل خود ، جهت رفع این محدودیت اقدام فرمائید.(متن تیکت و روش ثبت نام در سامانه پیامک رنگینه را در این صفحه ببینید)

لازم به ذکر است که ارسال پیامک از این خطوط توسط اپراتور مانیتور شده و به هیچ عنوان اجازه ارسال پیامک تبلیغاتی از این خطوط وجود ندارد.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1147

کاربر گرامی دقت بفرمایید که هر چه تعداد بخش های یک پیامک بیشتر شود ، احتمال رسیدن آن به گوشی کم خواهد شد.
لذا در نظر داشته باشید پیامک های 1 بخشی و 2 بخشی بیشترین آمار گزارش تحویل را دارند.
و همچنین از ارسال پیامک های بیش از 7 بخشی به دلیل اینکه به طور معمول گیرنده به صورت ناقص پیام را دریافت مي‌کند ، جداً خودداری فرمایید.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1146

کاربر گرامی :
از واگذاری و انتقال پنل پیامک خود به سایر افراد جداً خودداری نمایید و حتماً با هماهنگی با پشتیبانی نسبت به انتقال مالکیت آن اقدام کنید.!
زیرا مسئولیت نهایی هرگونه سوء استفاده از پنل بر عهده کاربر و صاحب امتیاز قانونی آن است.
( مسئوليت تخلف و آثار سوء ناشي از ارسال پيام‌ها در مقابل كليه دستگاه‌هاي بازرسي و نظارتي به عهده کاربر مي‌باشد )

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1145

ارسال هر گونه پیامک تبلیغاتی و دسته جمعی ( چند گیرنده ) بعد از ساعت 21 ممنوع می باشد.!

از ارسال هر گونه پیامک دسته جمعی ( چند گیرنده ) از ساعت 9 شب لغایت 8 صبح روز بعد ، جداً خودداری فرمایید...

و در صورت مشاهده هر گونه تخلف ، به صورت قانونی برخورد خواهد شد.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1144
قابلیت ارسال از روی نقشه سامانه پیامک رنگینه

با استفاده از این امکان می توانید پس از انتخاب شهر ، به راحتی منطقه مورد نظرتان را از روی نقشه انتخاب کنید و به مشترکین همراه اول و ایرانسل آن منطقه به تعداد مورد نظرتان پیامک ارسال نمایید.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1143

یکی از دغدغه های مدیران سایت در مورد کاربران تأیید هویت انسانی آنهاست. راه های زیادی برای تشخیص انسان از ربات و جلوگیری از عضویت ربات در سایت وجود دارد و استفاده می شود.

یکی از این راه ها درخواست ایمیل معتبر است و راه تشخیص اعتبار ایمیل هم ارسال یک لینک رمز دار به ایمیل عضو جدید می باشد. اما امروزه این روش با پیشرفته شدن ربات ها ارزش خود را کمی از دست داده است.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1140
صفحه حوادث رمضان خبر موثق از دستگیری شیطان میدهد..اندوخته هایت پر برکت.
مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1117

 

ای حسین جان! ابر شعله ورِ هستی، میلادت بارش رحمتی است بر کویر خشکیده دل های ما.
ولادت خجسته امام حسین(ع) مبارک باد

...
 

میلاد خط سرخ عشق، سومین پرچم دار قله امامت و دیانت، آقا اباعبدالله الحسین(ع) مبارک باد.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1112

در ماه رجب نور خدا می تابد / از روی علی نور خدا میتابد

در خانه حق حقیقتی شد نهان / پرورده ی دست حق علی می آید
ولادت حضرت علی علیه السلام بر شما مبارک

*****

سرچشمه ی عشق با علی آمده است
گل کرده بهشت تا علی آمده است
شد کعبه حرمخانه میلاد علی(ع)
کز کعبه صدای یا علی آمده است

*****

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1111
http://upload7.ir/uploads//140b3c5e45206bf69a9eb174204473be898ff1f5.jpg
 
ما گوشه نشینان غم فاطمه ایم
محتاج عطا و كرم فاطمه ایم
مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1109

ازبهار و عيش و مستى گفتگو دارد ربيع
عيد زيباى برائت از عدو دارد ربيع
عيد ميلاد دو دلدار نكو دارد ربيع
موسم سرمستى دلهاى شيدا آمده
ميلاد پيامبر رحمت(ص) و امام صادق(ع) مبارک باد

گلشن جان را ز عطر اين دو گل خوشبو ببين
رو نما سوى حجاز و جلوه يا هو ببين
عاشقان بُستان جانبخش دعا را بنگريد
اين دو نور عالم آراى خدا را بنگريد
ميلاد پيامبر رحمت(ص) و امام صادق(ع) مبارک باد

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1094

يک بروزرساني جديد در سامانه پيام کوتاه رنگينه:

از اين پس شما مي‌توانيد به مشاغل استان خودتان پيامک تبليغاتي ارسال نماييد. قبل از اين در اين سامانه ارسال مشاغل به کل کشور انجام مي‌گرفت؛ اما از اين پس ارسال به مشاغل به تفکيک استان به عنوان يک آيتم جديد در بخش ارسال پيامک افزوده شده است.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1092

بــاز دگر بـاره رســیــد اربـعـیــن
جوش زند خـون حـسـیـن از زمیــن
شـد چـهـلـم روز عــزای حـسـیــن
جــان جــهــان بـــاد فدای حـسین

***********

امام صادق (ع): آسمان چهل روز در عزای حسین(ع) گریست . . .
اربعین حسینی برشما و خانواده ی محترمتان تسلیت

***********

درسی که اربعین به مامی دهد، زنده نگهداشتن یادِحقیقت
وخاطره ی شهادت درمقابل طوفان تبلیغات دشمن است . . .
« مقام معظم رهبری »

***********

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1091

 

این محتوا بایگانی شده است و برای خدماتی نمودن باید پس وارد شدن به سامانه پیامک رنگینه > بخش پشتیبانی > درخواست خط خدماتی مراجعه شود.

قابل توجه مديران شرکت‌ها، مدارس،‌ سازمان‌ها و سايت‌هاي اينترنتي:

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1090
هر روز عاشورا و هر مکان مانند کربلا، جایی است برای امتحان سختِ عاشقی.
عاشورا، روزی است که هر لحظه در صحنه تاریخ تکرار خواهد شد و خاطره حماسه سازانش، در قلب هر آزاده ای همچون خورشید خواهد درخشید.
مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1088
تاسوعا، آغاز عطشناک نهضت حسینی است و خط سرخ عاشورا با واژه های تاسوعا به حقیقت پیوست.
تاسوعا، میدان امتحان و سنجش است، روزی که باورها به بوته آزمایش گذاشته شد و شیعیان واقعی وفاداری خویش را به اثبات رساندند.
مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1087

کاربرانی که به تازگی با سامانه پیام کوتاه آشنا شده‌اند بهتر است این مطلب را تا انتها بخوانند. این مطلب حاوی اولین اقدامات ضروری در فعال‌سازی پنل پیام کوتاه شما می‌باشد.

اگر راهنمایی سریع برای ثبت نام و فعال سازی پنل و خطوط خدماتی را می خواهید مشاهده کنید اینجا کلیک نمایید.

آنچه باید در ابتدا بدانید:

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1086

سامانه جامع پیام کوتاه رنگینه یک سامانه ارسال پیامک بر بستر اینترنت می باشد که تمامی امکانات مورد نیاز برای ارسال پیامک به یک یا چندین فرد را به صورت دستی یا اتوماتیک دارد.

آدرس سامانه پیامک کوتاه رنگینه:  sms.rangine.ir

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1081

معرفی: امروزه سامانه‌های متعددی برای ارسال پیامک انبوه یا ارسال پیامک از سایت(وب سرویس پیامکی) راه‌اندازی شده‌اند. معمولاً این سامانه‌ها علاوه بر ارسال پیامک امکانات زیادی بر اساس پنل خریداری شده، به کاربر ارائه می‌دهند. یکی از این سرویس‌ها به وب سرویس (ارسال پیامک از سایت یا نرم افزار) مشهور است. در این سرویس شما با خرید یک پنل کاربری، امکان این را پیدا خواهید کرد که در مورد برخی رویدادهای سایتی که دارید، پیامکی از طریق سایت شما به پنل ارسال شده و از پنل به شماره پیش‌فرض یا شماره متغیر پیامکی ارسال شود.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1078

ارسال پیامک از سایت را امتحان کنید

 

1
2
3
4
5
6
7
8
9
ارسال
0
پاک
ارسال پیامک بر اساس الگو
P 1
P 2
P 3
P 4
P 5
P 6
تست پیام صوتی
 
 
با وارد کردن شماره همراه خود در کادر بالا و زدن دکمه ارسال یک پیامک از خطوط خدماتی ما برایتان ارسال می شود؛ حتی اگر تبلیغات پیامکی را نیز بسته باشید. البته به خاطر حساسیت خط خدماتی احتمال دارد مدتی طول بکشد تا پیامک به دست شما برسد.
اگر می خواهید ارسال سریع پیامک بر اساس الگوی از پیش تعریف شده را نیز تست کنید از دکمه های الگوها استفاده کنید. الگوها توسط کاربران درخواست و به سیستم اضافه می گردد.
همچنین با زدن تست پیام صوتی تلفن همراه شما زنگ خورده و پیام صوتی تعیین شده را منتشر خواهد کرد.

ورود به سامانه پیامک