سامانه پیامک رنگینه بابت اطلاع رسانی و آموزش به مشتریان طرح تشویقی برای عضویت در کانالهای اطلاع رسانی سامانه در نظر گرفته است.

علاوه بر شارژ هدیه اولیه که هنگام خرید پنل پیامک به اعتبار شما اضافه شده است، راه های جذابی را برای کسب شارژ هدیه در سامانه پیامک رنگینه تعریف کرده ایم. با راه های زیر می توانید به راحتی بین 10000 تا صدها هزار تومان شارژ هدیه دریافت کنید:

- عضویت در کانال ایتا رنگینه: 2000 تومان شارژ هدیه
آدرس کانال ایتا: https://eitaa.com/ranginesms

- دنبال کردن کانال آپارات رنگینه: 4000 تومان شارژ هدیه
آدرس کانال آپارات: https://www.aparat.com/rangine

* اگر عضو آپارت نیستید با تکمیل یک فرم در آپارت عضو شوید و این کانال را دنبال کنید.

- معرفی کاربر جدید: در صورتی که کاربری را به سامانه معرفی کنید یا برای وی ثبت نام را خودتان انجام دهید به ازای هر کاربر شارژ هدیه دریافت خواهید کرد. مبلغ شارژ هدیه برای پنل وب سرویس 15000، پنل تبلیغاتی 25000، پنل سازمانی 35000 و پنل حرفه ای 50000 تومان می باشد. در صورتی که بخواهید تبلیغی در فضای مجازی منتشر کنید یا لینک سامانه رنگینه را در سایت خود بگذارید می توانید در پیام تبلیغاتی خود نام یا نام کاربری پنل پیامک خود را به مخاطبان اعلام کنید تا آنها پس از ثبت نام با ارسال آن به صورت تیکت از 10000 تومان شارژ معرفی جداگانه ای بهره مند شوند.

- ایجاد فیلم آموزشی (برای تنظیم وب سرویس با هماهنگی قبلی با پشتیبانی سامانه و دریافت موضوع فیلم): دقیقه ای بین 5000 تا 10000 تومان.

* جهت دریافت شارژ هدیه در مواردی که اشاره شد یک تیکت با موضوع دریافت شارژ هدیه باز کنید و تمام درخواست های شارژ را در همان تیکت ارسال نمایید تا محاسبات درست انجام شود.

** اعطای شارژ هدیه عضویت در کانال های اشاره شده تنها در آخر هفته انجام می شود. شما بعد از عضویت تیکت درخواست شارژ را ارسال نمایی در آخر هفته شارژ هدیه اضافه شده و اطلاع رسانی می گردد. در صورت مشاهده لغو عضویت از کانال ها در صورتی که شارژ هدیه داده شده باشد، از اعتبار شما کسر خواهد شد. اعضای قبلی کانال هم می توانند درخواست شارژ هدیه عضویت را تیکت نمایند.

*** در صورتی که کاربر نیاز به شارژ زیاد نداشته باشد، وقتی شارژ بیشتر از 100هزار تومان باشد، امکان درخواست تسویه نقدی هم با شرایطی وجود دارد که از این طریق کسب درآمدی از سامانه خواهید داشت.

تعداد امتیازدهندگان: 443
مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1346