رنگینه

سامانه پیامک، آموزش و طراحی سایت


تخفيف سامانه پيامکي

سامانه پیامک رنگینه بابت اطلاع رسانی و آموزش به مشتریان طرح تشویقی برای عضویت در کانالهای اطلاع رسانی سامانه در نظر گرفته است.

علاوه بر شارژ هدیه اولیه که هنگام خرید پنل پیامک به اعتبار شما اضافه شده است، راه های جذابی را برای کسب شارژ هدیه در سامانه پیامک رنگینه تعریف کرده ایم. با راه های زیر می توانید به راحتی بین 10000 تا صدها هزار تومان شارژ هدیه دریافت کنید:

1- عضویت در کانال تلگرام رنگینه: 2000 تومان شارژ هدیه
آدرس کانال تلگرام: https://t.me/ranginesms

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1346

با توجه به ایام فروش فوق العاده اکثر فروشگاه های عضو سامانه پیامک رنگینه، جشنواره تخفیف پیامکی از ششم تا نهم آذر 99 به مدت سه روز برگزار میشود.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1330
تخفیفات عید سعید فطر سامانه پیامک رنگینه

عید فطر بر شما مبارک

به مناسبت عید خجسته فطر و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما، تخفیفات ویژه برای این عید سعید (از 1 تا 5 خرداد 1399) در نظر گرفته ایم:

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1187

ارسال پیامک از سایت را امتحان کنید

 

1
2
3
4
5
6
7
8
9
ارسال
0
پاک
ارسال پیامک بر اساس الگو
P 1
P 2
P 3
P 4
P 5
P 6
تست پیام صوتی
 
 
با وارد کردن شماره همراه خود در کادر بالا و زدن دکمه ارسال یک پیامک از خطوط خدماتی ما برایتان ارسال می شود؛ حتی اگر تبلیغات پیامکی را نیز بسته باشید. البته به خاطر حساسیت خط خدماتی احتمال دارد مدتی طول بکشد تا پیامک به دست شما برسد.
اگر می خواهید ارسال سریع پیامک بر اساس الگوی از پیش تعریف شده را نیز تست کنید از دکمه های الگوها استفاده کنید. الگوها توسط کاربران درخواست و به سیستم اضافه می گردد.
همچنین با زدن تست پیام صوتی تلفن همراه شما زنگ خورده و پیام صوتی تعیین شده را منتشر خواهد کرد.

ورود به سامانه پیامک