رنگینه

سامانه پیامک، آموزش و طراحی سایت


اخبار و اطلاعيه‌هاي سامانه پيامک

به اطلاع کاربران محترم سامانه پیامک رنگینه می رسانیم، خط خدماتی اختصاصی 8 رقمی از پیش شماره 9000 به اشخاص حقیقی با جواز کسب و یا اینماد سایت ارائه میشود. از این خط می توانید جهت ارسال کد تأیید سایت و اطلاع رسانی های غیرتبلیغاتی استفاده نمایید. همچنین این خط اختصاصی بوده و امکان دریافت پیامک را دارد. بنابراین امکان برگزاری مسابقات نظرسنجی و ... را هم دارد.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1352

سامانه پیامک رنگینه بابت اطلاع رسانی و آموزش به مشتریان طرح تشویقی برای عضویت در کانالهای اطلاع رسانی سامانه در نظر گرفته است.

علاوه بر شارژ هدیه اولیه که هنگام خرید پنل پیامک به اعتبار شما اضافه شده است، راه های جذابی را برای کسب شارژ هدیه در سامانه پیامک رنگینه تعریف کرده ایم. با راه های زیر می توانید به راحتی بین 10000 تا صدها هزار تومان شارژ هدیه دریافت کنید:

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1346

یکی از شرایط موفقیت در بسیاری از حرفه ها حفظ مشتریان است. یکی از راه های نگهداری و جذب مشتریان ارسال پیامک های تشویقی و اطلاع رسانی در مورد تخفیفات و هدایا به مشتریان قدیمی می باشد.

این محتوا آرشیو شده است. خط باشگاه مشتریان از تاریخ 13-5-1400 غیرفعال شده است و در صورت وجود جایگزین اطلاع رسانی خواهد شد.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1345

سامانه پیامک رنگینه جهت کاستن هزینه‌های پیامکی مشتریان خود، برای اولین بار در میان سامانه های پیامکی پنل های ویژه‌ای را معرفی نموده است. در این پنل‌ها کاربر سامانه پیامکی مبلغ اولیه‌ای را پرداخت می کند و در مقابل ماهیانه شارژ مشخصی را طبق جدول زیر به صورت رایگان در پنل پیامک دریافت می کند.
 

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1317

قطعاً یکی از ضروریات نوشتن یک وب سرویس خوب برای سایت جهت دسترسی و ارسال پیامک از سامانه پیامک لاگ کردن صحیح خطاها و داده های بازگشتی از سامانه هست.

در زیر لیست تمام خطاها و بازگشتی های سامانه پیامک هنگام درخواست وب سرویس شما لیست شده است. شما می توانید این لیست را به صورت یک فانکشن در فایل وب سرویس خود قرار دهید و در هنگام نیاز بعد از فراخوانی وب سرویس و درخواست از سامانه پیامک مقدار کد برگشتی را به این دستور ارجاع دهید و رشته فارسی آن را دریافت کنید. با این کار می توانید هنگام خطا دادن وب سرویس متن فارسی را لاگ کنید یا به کاربر نمایش دهید تا به راحتی مشکلی وب سرویس شما رفع شود.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1255

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1233

به دنبال یک پنل پیامک ارزان هستید؟ یه پنل پیامکی به شما دوست عزیز معرفی می کنم که هم توانایی ارسال و دریافت پیامک داشته باشه و هم ارزان و به صرفه باشه. و هم اینکه قابلیت اتصال به سایت و افزونه ها داشته باشه.

سامانه پیامک رنگینه دارای چهار نوع پنل  وب سرویس مختص افزونه ها، تبلیغاتی، سازمانی و حرفه ای هست.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1224

اگر شما هم قصد دارید جهت اطلاع رسانی مجموعه خود ، ارسال پیامک انجام دهید و نگران نرسیدن پیامک ها به مخاطبین خود هستید ( افرادی که درخواست بسته شدن پیامک های تبلیغاتی را داده اند ) می توانید با ارسال یک تیکت پشتیبانی نسبت به درخواست اتصال خط اشتراکی خدماتی به پنل خود ، جهت رفع این محدودیت اقدام فرمائید.(متن تیکت و روش ثبت نام در سامانه پیامک رنگینه را در این صفحه ببینید)

لازم به ذکر است که ارسال پیامک از این خطوط توسط اپراتور مانیتور شده و به هیچ عنوان اجازه ارسال پیامک تبلیغاتی از این خطوط وجود ندارد.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1147

کاربر گرامی دقت بفرمایید که هر چه تعداد بخش های یک پیامک بیشتر شود ، احتمال رسیدن آن به گوشی کم خواهد شد.
لذا در نظر داشته باشید پیامک های 1 بخشی و 2 بخشی بیشترین آمار گزارش تحویل را دارند.
و همچنین از ارسال پیامک های بیش از 7 بخشی به دلیل اینکه به طور معمول گیرنده به صورت ناقص پیام را دریافت مي‌کند ، جداً خودداری فرمایید.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1146

کاربر گرامی :
از واگذاری و انتقال پنل پیامک خود به سایر افراد جداً خودداری نمایید و حتماً با هماهنگی با پشتیبانی نسبت به انتقال مالکیت آن اقدام کنید.!
زیرا مسئولیت نهایی هرگونه سوء استفاده از پنل بر عهده کاربر و صاحب امتیاز قانونی آن است.
( مسئوليت تخلف و آثار سوء ناشي از ارسال پيام‌ها در مقابل كليه دستگاه‌هاي بازرسي و نظارتي به عهده کاربر مي‌باشد )

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1145

ارسال هر گونه پیامک تبلیغاتی و دسته جمعی ( چند گیرنده ) بعد از ساعت 21 ممنوع می باشد.!

از ارسال هر گونه پیامک دسته جمعی ( چند گیرنده ) از ساعت 9 شب لغایت 8 صبح روز بعد ، جداً خودداری فرمایید...

و در صورت مشاهده هر گونه تخلف ، به صورت قانونی برخورد خواهد شد.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1144

يک بروزرساني جديد در سامانه پيام کوتاه رنگينه:

از اين پس شما مي‌توانيد به مشاغل استان خودتان پيامک تبليغاتي ارسال نماييد. قبل از اين در اين سامانه ارسال مشاغل به کل کشور انجام مي‌گرفت؛ اما از اين پس ارسال به مشاغل به تفکيک استان به عنوان يک آيتم جديد در بخش ارسال پيامک افزوده شده است.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1092

 

این محتوا بایگانی شده است و برای خدماتی نمودن باید پس وارد شدن به سامانه پیامک رنگینه > بخش پشتیبانی > درخواست خط خدماتی مراجعه شود.

قابل توجه مديران شرکت‌ها، مدارس،‌ سازمان‌ها و سايت‌هاي اينترنتي:

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1090

ارسال پیامک از سایت را امتحان کنید

 

1
2
3
4
5
6
7
8
9
ارسال
0
پاک
ارسال پیامک بر اساس الگو
P 1
P 2
P 3
P 4
P 5
P 6
تست پیام صوتی
 
 
با وارد کردن شماره همراه خود در کادر بالا و زدن دکمه ارسال یک پیامک از خطوط خدماتی ما برایتان ارسال می شود؛ حتی اگر تبلیغات پیامکی را نیز بسته باشید. البته به خاطر حساسیت خط خدماتی احتمال دارد مدتی طول بکشد تا پیامک به دست شما برسد.
اگر می خواهید ارسال سریع پیامک بر اساس الگوی از پیش تعریف شده را نیز تست کنید از دکمه های الگوها استفاده کنید. الگوها توسط کاربران درخواست و به سیستم اضافه می گردد.
همچنین با زدن تست پیام صوتی تلفن همراه شما زنگ خورده و پیام صوتی تعیین شده را منتشر خواهد کرد.

ورود به سامانه پیامک