با سلام به کاربران گرامی،

برای استفاده از سیستم ارسال سریع بر اساس پترن در برخی افزونه‌ها از پترن اشتراکی استفاده شده است که به تازگی به خاطر استفاده نادرست این پترن های اشتراکی غیرفعال شده است. 

در صورتی که در افزونه دیجیتس یا ماژول پیامک پرستاشاپ یا دیگر افزونه ها از پترن اشتراکی سامانه استفاده می کنید، در اسرع وقت پترن اختصاصی خود را ایجاد کنید و از کد پترن خودتان استفاده نمایید.

 

راهنمای ثبت پترن:

جهت ثبت پترن به صفحه ارسال بر اساس پترن سامانه پیامک مراجعه کنید.
1- در این صفحه روی دکمه جدید کلیک کنید
2- متن پیامک خودتان را وارد کنید و متغیرهای پیامک را با یک کلمه انگلیسی دلخواه بین دو درصد انگلیسی مانند %name% قرار دهید.
3- در توضیحات آدرس url سایت خودتان را درج کنید و اگر توضیحی در مورد تعداد ارسال در روز دارید تایپ کنید.
4- در کادر جداکننده حتما علامت % را انتخاب کنید.
5- در کادرهای مربوط به متغیرها دقیقا به تعداد متغیرهای متن پیامک کلمات انگلیس را که استفاده کردید وارد کنید مثلا اگر متن پیامک شما دو متغیر name و orderid دارد دو کادر برای این دو کلمه ایجاد کنید.
6- پترن را ثبت کنید و منتظر بمانید که در ساعات روزانه در حدود 10 تا 15 دقیقه نتیجه تایید را با مراجعه مجدد به صفحه ارسال بر اساس پترن سامانه پیامک مشاهده کنید.
7- به هر پترن یک کد تخصیص داده می شود که از این پس شما به جای ارسال متن پیامک باید از سایت خود کد پترن و مقدار متغیرها را با استفاده از ساختاری که افزونه مورد استفاده شما تعریف کرده، پیامک ارسال کنید که در این روش پیامک خیلی سریع ارسال می شود.
 
نمونه تکمیل شده یک پترن برای  کد تأیید را مشاهده می نمایید:

  

تعداد امتیازدهندگان: 271
مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1358