هنگام ثبت‌نام پنل پيام کوتاه رنگينه بايد سطح دسترسي خود را تعيين کنيد که رابطه مستقيم با تنوع امکانات و تعرفه پنل پيام کوتاه شما دارد. در جدول زير مي‌توانيد امکانات پنل‌هاي پيام کوتاه را مشاهده نماييد.

تعرفه های پیامکی از یکم خرداد 1403 چهل درصد افزایش نسبت به قیمت سال 1402 داشته اند و این افزایش در پنل های سامانه پیامک اعمال شده است.

امکانات پنل‌ها
وب‌سرویس - مختص افزونه‌ها
تبلیغاتی
سازمانی
حرفه‌ای
تعرفه خرید پنل

هزینه پنل پس از ثبت نام به صورت آنلاین پرداخت می شود و به صورت سالیانه است. سامانه رنگنیه برای پنل هایی که ر طول یک سال به اندازه هزینه پنل شارژ حساب داشته باشند تمدید رایگان در نظر می گیرد.

۵۵۰۰۰ تومان
۸۹۰۰۰ تومان
۱۸۰۰۰۰ تومان
۲۸۰۰۰۰ تومان
شارژ هدیه پس از خرید پنل

پس از خرید پنل این میزان شارژ به پنل شما اضافه خواهد شد.

۵۰۰۰ تومان
۹۰۰۰ تومان
۱۰۰۰۰ تومان
۱۵۰۰۰ تومان
قيمت ارسال پيامک از اپراتور 1000 - 2000 - 3000 - 50001 - 50003 - 50004 - 50009 - 50004 - 9000 - خط ثابت و BTS ایرانسل

مبلغی که بابت ارسال هر پیامک از اعتبار پنل شما کسر خواهد شد.

1564 ریال
1510 ریال
1457 ریال
1404 ریال
قيمت ارسال پيامک از اپراتور 50002 - 50005(در حال حاضر ارائه نمی شود)

مبلغی که بابت ارسال هر پیامک از اعتبار پنل شما کسر خواهد شد.

-ریال
-ریال
-ریال
-ریال
خط باشگاه مشتریان

مبلغی که بابت ارسال هر پیامک از اعتبار پنل شما کسر خواهد شد.

3128 ریال
3021 ریال
2915 ریال
2808 ریال
تعرفه پیام صوتی (هر 30 ثانیه)

در پیام صوتی می توانید صدای ضبط شده خود را در سامانه پیامک آپلود کنید. با مخاطب شما تماس گرفته می‌شود و بعد از پاسخ مخاطب صدا پخش می‌شود. اگر مخاطب به تماس پاسخ ندهد هیچ هزینه‌ای کسر نمی‌شود و قابلیت ارسال پیام صوتی به شماره‌های ثابت نیز وجود دارد.

1564 ریال
1510 ریال
1457 ریال
1404 ریال
ارسال پیامک به لیست سیاه

بلک لیست؛ به شماره‌ موبایل‌هایی گفته می‌شود که با ارسال کد، دریافت پیامک تبلیغاتی را غیر فعال کرده‌اند. در سامانه پیامک رنگینه امکان ارسال پیامک اطلاع رسانی و خدماتی به شماره‌های مسدود و بلک لیست وجود دارد.

ارسال پیامک تبلیغاتی به بانک های سامانه محدود شده است اما به مشتریان قبلی خود می توانید با خط باشگاه مشتریان پیامک جشنواره و ... ارسال نمایید که به دست غالب افراد خواهد رسید.

خطوط خدماتی اشتراکی به صورت رایگان بعد از خرید پنل پیامکی برای شما فعال خواهد شد تا بتوانید بدون دغدغه پیامتان را به مخاطب برسانید.

دارد
دارد
دارد
دارد
خط خدماتی اشتراکی رایگان

با خرید پنل رنگینه و ارسال تیکت تعهد خطوط خدماتی، خطوط خدماتی اشتراکی با شماره‌های رند و کوتاه بدون نیاز به سفته و انتظار طولانی مدت در اختیار شما قرار داده می‌شود تا بتوانید از این خطوط برای ارسال پیامک اطلاع رسانی استفاده کنید.

در نظر داشته باشید که با خطوط خدماتی امکان ارسال پیامک تبلیغاتی وجود ندارد. پیامک‌هایی که از طریق وبسرویس و بر اساس پترن با خطوط خدماتی اشتراکی ارسال می‌شوند با سرعت بالا و کمتر از 5 ثانیه به دست مخاطب می‌رسد.

پیامک‌های خدماتی که از داخل سامانه یا وب سرویس با متن‌های متفاوت ارسال شود بعد از تایید ناظر ارسال خواهند شد.

همچنین خطوط خدماتی  اختصاصی با تعداد ارقام 8 رقم از اپراتور 9000 بدون نیاز به سفته فقط با اینماد یا پروانه کسب یا شرکت حقوقی قابل فعال سازی است. خطوط خدماتی اشتراکی به محض خرید پنل پیامکی فعال است و فعال سازی خطوط خدماتی 9000 بدون سفته بعد از ارسال مدارک حدود 2 ماه زمانبر است.

دارد
دارد
دارد
دارد
ارسال پیامک تکی

بعضی از سامانه‌های پیامکی حداقلی برای ارسال پیامک انبوه قرار داده اند. اما در سامانه پیامک رنگینه شما هیچ محدودیتی بابت ارسال پیامک نخواهید داشت و می‌توانید بین 1 تا 99999 شماره را در هر بار ارسال کنید.

دارد
دارد
دارد
دارد
ارسال پیامک از فایل متنی و اکسل

در صورتی که شماره موبایل گیرندگان را داشته باشید می توانید از طریق فایل اکسل یا TXT شماره موبایل مخاطبان را در سامانه قرار دهید و پیامک خود را به مخاطبین مورد نظرتان ارسال کنید.

دارد
دارد
دارد
دارد
ارسال پیامک انبوه

ارسال پیامک انبوه یکی از روش‌های ارزان و کم‌ هزینه برای تبلیغات است. راهکار بسیار مناسب به جای تراکت و… استفاده از ارسال پیامک انبوه است. شما با خرید سامانه پیامکی می توانید به صورت هدفمند بر اساس استان/شهر/منطقه/سن و جنسیت/مشاغل و… پیامک ارسال کنید. هرچقدر بتوانید به افرادی که مخاطب و مشتری شما هستند هدفمندتر پیامک ارسال کنید نتیجه بهتری دریافت می‌کنید.

دارد
دارد
دارد
دارد
ارسال پیامک زماندار

با استفاده از ماژول ارسال پیامک زماندار می‌توانید تنظیم کنید که پیامک در آینده در ساعت مشخصی پیامک به صورت خودکار ارسال شود. نیازی نیست که برای ارسال در آینده کامپیوتر شما روشن باشد یا موبایل شما اینترنت داشته باشد. همه درخواست‌ها در سرور سامانه ذخیره شده و پیامک شما در موعد مقرر ارسال خواهد شد.

دارد
دارد
دارد
دارد
ارسال پیام صوتی

صدای ضبط شده خود را در سامانه پیامک رنگینه آپلود کنید. سامانه در کوتاه ترین زمان با مخاطب شما تماس گرفته و صدا را پخش می کند.. اگر مخاطب به تماس پاسخ ندهد هیچ هزینه‌ای کسر نمی‌شود و قابلیت ارسال پیام صوتی به شماره‌های ثابت نیز وجود دارد.
اگر صدای ضبط شده شما سرزنده و شاد باشد و مخاطب شما را بشناسد حتما تا پایان پیام صوتی با شما خواهد بود.

دارد
دارد
دارد
دارد
ارسال نظیر به نظیر
دارد
دارد
دارد
دارد
ارسال پیامک کلمات کلیدی

با ارسال پیامک بر اساس کلمات کلیدی می توانید به شماره همراه دفترچه تلفن یا فایل اکسل خود به نحوی پیامک ارسال کنید که به هر گیرنده با اطلاعات خاص خودش پیامک ارسال شود. مثلا نام گیرنده در متن پیامک بیاید یا اطلاعاتی نظیر نام کاربری و رمز عبور، مبلغ بدهی ، کد تخفیف و ... را در متن پیامک بگذارید که برای هر کاربر به صورت جداگانه از اطلاعات دفترچه یا فایل اکسل جایگذاری می شود.

دارد
دارد
دارد
دارد
گزارش دقیق ارسال پیامک

بعد از ارسال پیامک در بخش گزارشات شما می‌توانید گزارشات دقیق پیامک‌های ارسال شده را ملاحظه نمایید.

تعداد دقیق پیامک‌های رسیده به گوشی، پیامک‌های رسیده به مخابرات، پیامک‌های بلک لیست‌، پیامک‌های نرسیده به گوشی و… در این بخش به شما نمایش داده می‌شود.

دارد
دارد
دارد
دارد
بازگشت هزینه پیامک‌های ناموفق

هزینه پیامک‌های ارسال نشده به گوشی به دلیل بلک لیست بودن (شماره موبایل‌هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را غیرفعال کرده‌اند) به پنل شما عودت داده می‌شود. البته در صورتی که با خط خدماتی پیامک ارسال نمایید به تمامی شماره ها ارسال می شود. همچنین با خط باشگاه مشتریان هم به کسانی که متمایل به دریافت پیامک شما باشند پیامک ارسال خواهد شد.

دارد
دارد
دارد
دارد
ارسال پیامک بین الملل(به خارج از ایران)

ارسال پیامک خارج کشور فقط برای پیامک‌های وبسرویس و با ارائه یک کد api فراهم می شود. در زمان ارسال پیامک قیمت دلاری پیامک در نرخ لحظه ای دلار ضرب شده و از اعتبار پنل بین الملل رنگینه شما کسر می گردد.

دارد
دارد
دارد
دارد
ارسال بر اساس مشاغل

برای ارسال پیامک هدفمند بانک شماره موبایل مشاغل به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد.

شما می توانید به بانک مشاغل با 2 تفکیک دسترسی داشته باشید: تفکیک بانک مشاغل کشوری و تفکیک بانک مشاغل استانی

برای استفاده از بانک مشاغل نیاز به پرداخت هزینه اضافه نمی‌باشد و بانک شماره مشاغل در اختیار شما قرار داده می‌شود.

دارد
دارد
دارد
دارد
ارسال بر اساس دکل BTS

با استفاده از سیستم ارسال BTS ایرانسل شما می‌توانید به افرادی که در 2هفته اخیر از دکل مخابراتی یک منطقه سرویس گرفته‌اند پیامک ارسال کنید. ارسال از دکل مخابراتی BTS فقط مخصوص اپراتور ایرانسل است و همراه اول چنین قابلیتی را به کلی ندارد. حداقل ارسال در BTS ایرانسل 5000 شماره می‌باشد و در صورتی که در منطقه مورد نظر شما تعداد کمتری شماره وجود داشته باشد هزینه پیامک‌های ارسال نشده عودت داده‌ می‌شود.

دارد
دارد
دارد
دارد
ارسال بر اساس محله، منطقه و شهر

برای اینکه بتوانید به صورت هدفمند پیامک ارسال کنید می‌توانید از ارسال محله‌ای استفاده کنید در این حالت اسم محله‌های تهران به شما نمایش داده می‌شود و شما به صورت هدفمند به منطقه مورد نظرتان پیامک ارسال می‌کنید.

برای سایر شهرها می‌توانید از ارسال کدپستی استفاده کنید و به افرادی که در منطقه مورد نظرتان هستند پیامک ارسال کنید.

همچنین امکان ارسال پیامک بر اساس تفکیک استان و شهر نیز در سامانه به صورت رایگان وجود دارد.

دارد
دارد
دارد
دارد
ارسال بر اساس سن و جنسیت

برای ارسال پیامک هدفمند یکی از روش‌های تبلیغاتی ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت است. شما می‌توانید سن و جنسیت و منطقه (بر اساس کدپستی) فیلتر کنید و به افرادی که در منطقه مورد نظر شما هستند پیامک ارسال کنید، ملاک مشخص شدن افراد آدرس پستی محل سکونت هنگام خرید سیمکارت می‌باشد.

دارد
دارد
دارد
دارد
ارسال بر اساس نقشه

برای شهرهای بزرگ قابلیت ارسال پیامک از روی نقشه وجود دارد. به سادگی می‌توانید از نقشه گوگل منطقه مورد نظرتان را انتخاب نموده و به شماره‌های همراه اول یا ایرانسل پیامک انبوه تبلیغاتی خود را ارسال کنید.

دارد
دارد
دارد
دارد
ارسال به کد پستی (همراه اول و ایرانسل)

با وارد کردن 4 یا 5 رقم اول کدپستی هر منطقه شما می‌توانید به افرادی که هنگام خرید سیمکارت آدرس پستی منطقه مورد شما را اعلام کرده‌اند پیامک ارسال کنید. کدپستی هر منطقه در سراسر کشور منحصر به فرد است بنابراین به هیچ عنوان پیامک به شهر دیگری ارسال نخواهد شد.

 

دارد
دارد
دارد
دارد
ارسال با تفكيک پیش شماره

در صورتی که بخواهید در یک شهر خاص به پیش شماره‌های خاصی پیامک ارسال کنید با انتخاب استان و شهر پیش شماره‌های موبایل آن شهر به شما نمایش داده می‌شود و شما به راحتی به پیش شماره مورد نظرتان پیامک ارسال کنید.

دارد
دارد
دارد
دارد
خط اختصاصی رایگان

خطوط اختصاصی قابلیت ارسال و دریافت پیامک دارند. شما با استفاده از خط اختصاصی می‌توانید با مخاطب خود تعامل داشته باشید و پیامک ارسال کنید و از مشتری پیامک دریافت کنید.
دقت کنید که تمامی خطوط اختصاصی به صورت پیش فرض تبلیغاتی هستند و پیامک به شماره‌های مسدود ارسال نمی‌شود.
برای اینکه پیامک به شماره‌های مسدود ارسال شود می‌بایست این خطوط را به خط خدماتی اختصاصی تبدیل نمایید که می‌بایست شرکت حقوقی داشته باشید و 20 میلیون سفته بابت تعهد عدم ارسال پیامک تبلیغاتی به اپراتور تحویل دهید.
البته خطوط اختصاصی اپراتور 9000 در صورت داشتن اینماد یا پروانه کسب برای افراد حقیقی نیز قابلیت فعال شدن به صورت خدماتی هستند و نیازی به سفته نیز ندارند.

1 خط اختصاصی
1 خط اختصاصی
2 خط اختصاصی
2 خط اختصاصی
خطوط رایگان تبلیغاتی جهت ارسال انبوه
دارد
دارد
دارد
دارد
خط خدماتی اختصاصی

در صورتی که بخواهید پیامک اطلاع رسانی به مخاطبین ارسال کنید و مخاطب نیز بتواند به همان خط پاسخ دهد و پیامک‌های شما از فیلتر بلک لیست و لیست سیاه مخابراتی عبور کند می‌بایست خط خدماتی اختصاصی داشته باشید.

برای فعال نمودن خط خدماتی اختصاصی می‌بایست شرکت حقوقی ثبت شده داشته باشید و 20 میلیون سفته بابت تعهد عدم ارسال پیامک تبلیغاتی با خطوط خدماتی پرداخت کنید تا خط خدماتی اختاصی برای شما فعال شود. فرایند فعال سازی خط خدماتی اختصاصی بین 2 تا 6 ماه زمان لازم است تا خط فرایند خدماتی شدن را طی نماید.

البته خطوط 8 رقمی اپراتور 9000 به صورت بسیار سریع و کمتر از 2 ماه بدون نیاز به سفته قابل خدماتی شدن هستند و حتی افراد حقیقی نیز می‌توانند با نماد اعتماد یا پروانه کسب قابل خدماتی شدن هستند.

دارد
دارد
دارد
دارد
ارسال پیامک باشگاه مشتریان

ارسال پیامک باشگاه مشتریان یکی از بهترین روش‌های عبور از لیست سیاه مخابراتی است و شما با استفاده از خطوط سامانتل که در اختیار شما قرار داده می‌شود می‌توانید پیامک به شماره‌های مسدود ارسال کنید. در شرایط خاص خطوط سامانتل اشتراکی از سمت شرکت‌ در اختیار شما قرار داده‌ می‌شود تا پیامک انبوه حتی به شماره‌های مسدود ارسال کنید. محدودیتی از نظر تعداد ارسال روزانه وجود ندارد و هر تعداد که بخواهید می توانید پیامک ارسال کنید.
اگر پروانه کسب یا اینماد داشته بایید می توانید خط سامانتل اختصاصی نیز دریافت کنید و پیامک خود را با خط باشگاه مشتریان اختصاصی انجام دهید.
در انتهای پیامک شما عبارت لغو1 اضافه می شود تا در صورتی که فردی تمایل به دریافت پیامک نداشته باشد در اینده از سمت شما پیامکی دریافت نکند.

دارد
دارد
دارد
دارد
ساخت دفترچه تلفن
دارد
دارد
دارد
دارد
گروه بندی دفترچه تلفن
دارد
دارد
دارد
دارد
ارسال پیامک به دفترچه تلفن
دارد
دارد
دارد
دارد
ثبت شماره از فایل اکسل
دارد
دارد
دارد
دارد
عضویت خودکار در دفترچه تلفن
دارد
دارد
دارد
دارد
تبریک تولد به مخاطبین دفترچه
دارد
دارد
دارد
دارد
کارت ویزیت الکترونیکی

با استفاده از ماژول کارت ویزیت الکترونیکی می‌توانید تمام اطلاعات فروشگاهتان را در قالب یک کارت ویزیت دیجیتالی به مشتری ارسال کنید.

مثلا اگر همه افراد روزانه از شما درخواست شماره کارت دارند کافی است که تنظیم کنید هرکسی که به شماره اختصاصی شما عدد شماره کارت را فرستاد شماره کارت همان لحظه برایش به صورت خودکار ارسال شود.

می‌توانید لوکیشن، کانال تلگرام، پیج اینستاگرام و… را نیز به صورت کارت ویزیت الکترونیکی برای مشتری ارسال کنید.

دارد
دارد
دارد
دارد
یاداوری زماندار (پرداخت اقساط و…)
دارد
دارد
دارد
دارد
پاسخ خودکار به پیامک دریافتی
دارد
دارد
دارد
دارد
کدخوان و گارانتی چک
دارد
دارد
دارد
دارد
ارسال کد هدیه
دارد
دارد
دارد
دارد
قرعه کشی پیامکی
دارد
دارد
دارد
دارد
نوبت دهی پیامکی

با سیستم نوبت دهی پیامکی میتوانید برای مراجعه کنندگان به فروشگاه، مطب، کلینیک و… سیستم نوبت دهی پیامکی را ایجاد کنید.

شروع تایم کاری و زمان پایان تایم کاری و مدت زمان هر ویزیت را در سیستم تنظیم کنید تا به صورت هوشمند برای افرادی که به خط اختصاصی شما کلیدواژه‌ای خاص مانند نوبت را ارسال می کنند زمان حضور اعلام شود.

بعد از اینکه نوبت تکمیل شود به مخاطب اعلام می شود که نوبت امروز تکمیل شده است.

دارد
دارد
دارد
دارد
پاسخگوی هوشمند
دارد
دارد
دارد
دارد
مسابقه و نظرسنجی پیامکی
دارد
دارد
دارد
دارد
تبریک تولد به مخاطبین دفترچه
دارد
دارد
دارد
دارد
ارسال اتوماتيک اخطاريه
دارد
دارد
دارد
دارد
صندوق انتقادات و پیشنهادات
دارد
دارد
دارد
دارد
انتقال پیامک

با امکان انتقال پیامک می‎‌توانید پیامک دریافتی و ارسال شده به خط اختصاصی را به شماره موبایل خودتان منتقل نمایید. امکان انتقال پیامک به آدرس ایمیل یا وب سایت شما از طریق وبسرویس get وجود دارد.

انتقال پیامک به ایمیل یا ادرس سایت رایگان است و انتقال پیامک به موبایل دیگر معادل هزینه یک پیامک از شما کسر می‌شود.

دارد
دارد
دارد
دارد
وب سرویس خدماتی
دارد
دارد
دارد
دارد
افزونه دیجیتس رایگان

افزونه دیجیتس محبوب‌ترین افزونه برای ورود و ثبت نام با شماره موبایل برای وردپرس است که بعد از خرید پنل پیامک رنگینه این افزونه به صورت رایگان و فارسی شده در اختیار شما قرار داده می‌شود تا بتوانید بخش ورود و ثبت نام سایتتان اضافه کنید.

دارد
دارد
دارد
دارد
افزونه پیامک ووکامرس رایگان

ووکامرس محبوب‌ترین فروشگاه ساز برای وردپرس است با استفاده از افزونه پیامک ووکامرس شما می توانید سایت خود را به سامانه پیامکی خدماتی با قابلیت ارسال پیامک سریع متصل کرده تا هر زمان که سفارشی در سایت شما ثبت می شود به مدیر سایت و مشتری پیامک ارسال شود.

دارد
دارد
دارد
دارد
افزونه پیامک گرویتی فرم رایگان

گرویتی فرم محبوب‌ترین و قدرتمندترین فرم ساز برای وردپرس است که add-on پیامکی این افزونه به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده می‌شود. بعد از نصب افزونه با انجام تنظیمات افزونه پیامکی هر زمانی که فرمی در سایت شما تکمیل شود به مدیر سایت و به کابر سایت پیامک ارسال می شود.

با استفاده از افزونه گرویتی فرم حتی می توانید قبل از تکمیل فرم شماره موبایل شماره موبایل کاربرانتان را نیز احراز هویت نمایید. این افزونه‌ها به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده می‌شود و با استفاده از خط خدماتی و وب سرویس ارسال سریع پیامک ها ارسال می‌شود.

دارد
دارد
دارد
دارد
افزونه پیامک پرستاشاپ رایگان

افزونه پیامک رنگینه، با امکان ارسال پیامک هنگام ثبت سفارش، تغییر وضعیت سفارش و ارسال کد رهگیری می باشد. تمامی این موارد رایگان است و بخش هایی نیز دارد که با لایسنس فعال می شود..

دارد
دارد
دارد
دارد
افزونه رایگان پیامک EDD
دارد
دارد
دارد
دارد
سازگاری کامل با وردپرس
دارد
دارد
دارد
دارد
افزونه ثبت نام پیامکی WHMCS رایگان
دارد
دارد
دارد
دارد
افزونه ثبت نام پیامکی جوملا رایگان
دارد
دارد
دارد
دارد

>

اتصال به افزونه میهن پنل
دارد
دارد
دارد
دارد
افزونه پیامک اپن کارت رایگان
دارد
دارد
دارد
دارد
افزونه پیامک میهن پنل
دارد
دارد
دارد
دارد
دسترسی کامل به وب سرویس
دارد
دارد
دارد
دارد
متصل به افزونه دیجیتس زبان اصلی و بومی سازی شده ژاکت و راست چین و ...
دارد
دارد
دارد
دارد
REST API
دارد
دارد
دارد
دارد
انتقال پیامک دریافتی به url
دارد
دارد
دارد
دارد
وب سرویس ارسال سریع بر اساس پترن
دارد
دارد
دارد
دارد
وب سرویس صوتی
دارد
دارد
دارد
دارد
آموزش ویدیویی
دارد
دارد
دارد
دارد
ایجاد کارمند

پنل پیامک شما قابلیت‌های متفاوتی دارد، شما می‌توانید در شرکت و سازمان خودتان به همکارانتان دسترسی‌های محدودی را ایجاد کنید. مثلا شاید بخواهید به یکی از همکارانتان دسترسی ارسال پیامک را فعال کنید اما دسترسی به سایر بخش‌ها نداشته باشید یا حتی برای شما مهم باشد که پیامک توسط کدام همکار شما ارسال شده باشد که با این قابلیت ایجاد همکار می‌توانید برای همکاران خود دسترسی مدیریت شده‌بدهید. ایجاد کنید تا این اقدامات انجام شود.

دارد
دارد
دارد
دارد
شارژ آنلاین سامانه
دارد
دارد
دارد
دارد
راهنمای آنلاین سامانه
دارد
دارد
دارد
دارد
پشتیبانی تلفنی، آنلاین و تیکت
دارد
دارد
دارد
دارد
تراکنش های مالی (ریز جزئیات هزینه ها)
دارد
دارد
دارد
دارد

 


در صورتی که در طول یکسال به اندازه قیمت پنل شارژ پیامکی انجام شود، پنل به صورت رایگان تمدید می شود. در غیر این صورت ما به التفاوت شارژ یکساله کاربر تا قیمت پنل برای تمدید پنل دریافت می گردد. پنل های ویژه برنزی و طلایی بدون شرط فوق سالیانه به صورت رایگان تمدید می شوند.

** طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی و بر اساس بند «ي» تبصره ۶ لایحه بودجه سال ۱۴۰۳، مبلغ ۴۰ ریال "در زمان ارسال" به مبالغ ارسال پیامک جدول فوق اضافه می گردد.

تعداد امتیازدهندگان: 7788
مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1084