رنگینه

سامانه پیامک، آموزش و طراحی سایت


تعرفه

در سامانه پیام کوتاه رنگینه از پیش‌شماره‌ها و رنج‌های مختلف می‌توانید پیامک ارسال نمایید. چند خط عمومی برای تمام کاربران جهت ارسال پیام کوتاه به اشتراک گذاشته شده است. در صورتی که بخواهید از خط ویژه خودتان پیامک ارسال کنید و مخاطبان شما بتوانند شماره اختصاصی شما را ذخیره نمایند، باید خط اختصاصی خرید نمایید. با تهیه خط اختصاصی شما امکان دریافت پیام کوتاه را نیز خواهید داشت.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1085

هنگام ثبت‌نام پنل پيام کوتاه رنگينه بايد سطح دسترسي خود را تعيين کنيد که رابطه مستقيم با تنوع امکانات و تعرفه پنل پيام کوتاه شما دارد. در جدول زير مي‌توانيد امکانات پنل‌هاي پيام کوتاه را مشاهده نماييد.

از تاریخ 1 اردیبهشت 1402 از طرف اپراتورها افزایش 100 درصدی در تعرفه ارسال اپراتورها اعمال شده است.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1084
ارسال پیامک بین الملل

سامانه پیامک رنگینه با توجه به درخواست زیاد از سوی کاربران جهت ارسال پیامک بین الملل، وب سرویس ارسال پیامک به کشورهای خارجی را راه اندازی کرده است. فعال سازی این سرویس رایگان بوده و با ارسال یک تیکت درخواست انجام می شود.

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1326

پس از مدتی از تثبیت تعرفه های پیامکی با برنامه نویسی مجدد برای اعمال ضریب افزایش تعرفه ایرانسل، تعرفه های ارسال پیامک سامانه پیامک رنگینه کاهش یافت.
برای مشاهده تعرفه مخصوصاً نرخ جدید اپراتور 50001 حتما به پروفایل خود در سامانه رنگینه مراجعه نمایید.
 

مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1182

ارسال پیامک از سایت را امتحان کنید

 

1
2
3
4
5
6
7
8
9
ارسال
0
پاک
ارسال پیامک بر اساس الگو
P 1
P 2
P 3
P 4
P 5
P 6
تست پیام صوتی
 
 
با وارد کردن شماره همراه خود در کادر بالا و زدن دکمه ارسال یک پیامک از خطوط خدماتی ما برایتان ارسال می شود؛ حتی اگر تبلیغات پیامکی را نیز بسته باشید. البته به خاطر حساسیت خط خدماتی احتمال دارد مدتی طول بکشد تا پیامک به دست شما برسد.
اگر می خواهید ارسال سریع پیامک بر اساس الگوی از پیش تعریف شده را نیز تست کنید از دکمه های الگوها استفاده کنید. الگوها توسط کاربران درخواست و به سیستم اضافه می گردد.
همچنین با زدن تست پیام صوتی تلفن همراه شما زنگ خورده و پیام صوتی تعیین شده را منتشر خواهد کرد.

ورود به سامانه پیامک