در پی گسترده شدن استفاده از پیامک برای اطلاع رسانی مدارس و سئوالات فراوانی که در این مورد از ما پرسیده می شود، این صفحه برای راهنمایی مدیران و مسئولان مدارس و مراکز آموزشی کشور ایجاد شده است که پاسخ بیشتر سئوالات خود را سریع و شفاف به دست بیاورند.

اطلاع رسانی های گسترده ای میان مدرسه و دانش آموزان و اولیای آنها صورت می گیرد. چه اطلاع رسانی برگزاری جلسات و چه اطلاع رسانی لغو کلاس یا جلسه و چه ارسال اطلاعات نام کاربری و رمز عبور ورود به سامانه دانش آموزی. این نوع اطلاع رسانی ها و مانند آن از طریق پیامک کمترین هزینه را به مدارس و مراکز آموزشی تحمیل می کند.

بسیاری از مدارس و موسسات آموزشی با استفاده از سامانه پیامک رنگینه هزینه های خود را کاهش داده و در وقت خود صرفه جویی می کنند. با استفاده از سامانه پیامک در هر زمان از شبانه روز که نیاز باشد می توانید به اولیا دانش آموزان پیامک ارسال کنید. علاوه بر مواردی که در بالا ذکر شد، با استفاده از سامانه پیامک می توانید با همکاران مدرسه نیز در ارتباط باشید و یا وضعیت تحصیلی دانش آموزان را به اطلاع اولیا برسانید بدون نیاز به اینکه آنها در مدرسه حضور پیدا کنند.

همچنین با استفاده از امکان دریافت پیامک از دانش آموزان و اولیا و همکاران بدون اینکه شماره موبایل مدیر یا مسئولان آموزشگاه در اختیار دیگران قرار گیرد( که باعث گرفتن وقت و مزاحمت گاه و بی گاه می شود) یک خط پیامکی به اولیا معرفی می شود تا آنها نظرات، انتقادات، نظرسنجی و ... را به مدرسه ارسال نمایند.

سامانه پیامک رنگینه با ارائه خط اختصاصی رایگان برای ارسال و دریافت پیامک و با ارائه خط خدماتی رایگان که به شماره های بلک لیست (کسانی که تبلیغاتشان را بسته اند)  هم ارسال پیامک می کند گزینه مناسبی برای استفاده در اطلاع رسانی مدارس می باشد.

نمونه پیامک هایی که مدارس از سامانه رنگینه ارسال می کنند:

با سلام خدمت ولی محترم دانش آموز ...........؛
شروع امتحانات دانش آموزان از تاریخ…………. می باشد.
مدیریت دبیرستان امام خمینی(ره)


آیا از کلاس های فوق برنامه مدرسه …… راضی هستید؟
ارسال عدد 1 بلی.
ارسال عدد 2 خیر
لطفا پاسخ خود را به شماره ........ ارسال نمایید.


جناب آقای .... ولی دانش آموز ....
چک صادره شما به تاریخ ........ و به مبلغ به حساب بانکی مدرسه خوابانده شده است.
لطفا موجودی حساب خود را در این تاریخ تکمیل نمایید.
با تشکر از شما، مدرسه بلاغت


جهت اطلاع از زمان شروع امتحانات کلمه "شروع امتحانات" را به شماره پیامکی ..........
ارسال نمایید.


دانشجوی گرامی، احمد حقیقی
سالروز تولد شما را به شما تبریک می گوییم
دانشگاه آزاد اسلامی - دانشکده ادبیات


دانش پژوه گرامی،
آخرین مهلت پرداخت اقساط شهریه دانشگاه شما 30 آبان می باشد.
بخش مالی موسسه آموزش عالی رجایی


برای دریافت شرایط شرکت در آزمون نهایی عدد 1 را به شماره .................. ارسال نماید.

 

 

آموزش ها:

- آموزش ثبت نام در سامانه و دریافت تخفیف و خط خدماتی

1- فرم ثبت نام به آدرس sms.rangine.ir/register.jspd را تکمیل و ارسال کنید.
* حتما اطلاعات را به درستی و کامل ثبت کنید. مخصوصا شماره همراه، کد ملی، آدرس کامل درست باشد. در کادر نام شرکت، نام مرکز آموزشی و در کادر انتخاب پنل، سازمانی یا حرفه ای را طبق مشخصاتی که در جدولی که در زیر (بخش سئوالات رایج) آمده انتخاب کنید.
2- پس از ثبت نام و ورود به پنل مرحله احراز هویت شماره موبایل صورت میگیرد و کدی که به موبایل شما ارسال شده را وارد نمایید.
3- سپس تصویر کارت ملی و یک شماره همراه به نام مالک پنل را جهت احراز هویت در صفحه ارسال مدارک ثبت کنید.(نیازمند زمانی حدود 20 دقیقه در ساعات کاری جهت تایید مدارک)
4- هزینه پنل را پرداخت نمایید. پس از پرداخت شارژ هدیه خرید پنل به پنل شما توسط پشتیبان افزوده خواهد شد.
5- این متن را به صورت تیکت از سامانه پیامک، (منوی پشتیبانی> ارسال تیکت پشتیبانی) با موضوع "تعهد خطوط خدماتی" به بخش خطوط ارسال کنید:

سلام.
لطفا خطوط خدماتی اشتراکی سامانه را به پنل من متصل بفرمایید.
تعهد می نمایم که از این خطوط پیامک تبلیغاتی ارسال نکنم.

6- در صورتی که توسط یکی از همکاران یا دوستان خود معرفی شده اید، نام کاربری او را بپرسید و یک تیکت در تیکتی (منوی پشتیبانی> ارسال تیکت پشتیبانی) با موضوع  "دریافت تخفیف مدارس" و متن "معرفی شده توسط کاربر ....." ارسال نمایید تا 10000 تومان شارژ هدیه پنل پیامک بگیرید. (شما هم با معرفی سامانه به دیگران و اعلام نام کاربری خود به ایشان می توانید بارها از تخفیف معرفی کاربر استفاده کنید.)

** اگر در مرحله ثبت نام آدرس خود را کامل ارسال نکردید و مدارک شما رد شد یک تیکت ارسال کنید و آدرس کامل را بفرستید و یا در چت گوشه پایین سامانه از پشتیبان بخواهید تغییر آدرس را انجام دهد.

** در صورتی که کارت ملی جدید نگرفته اید، تصویر کارت ملی سابق به همراه قبض رسید کارت ملی جدید را تصویر بگیرید و بفرستید. تصویر را طوری بگیرید که کد ملی و اطلاعات روی کارت واضح و خوانا باشد.

- آموزش ارسال نام کاربری و رمز عبور به دانش آموزان به روش ارسال کلمات کلیدی

برای ارسال نام کاربری و رمز عبور گروهی به دانش آموزان یک کلاس یا کل مدرسه و نیز ارسال اطلاعات ورود معلمین و همکاران ابتدا باید یک فایل اکسل از شماره موبایل و نام کاربری(کد ملی) و رمز عبور و در صورت نیاز نام و نام خانوادگی فراهم نمایید.

مثلا در سامانه همگام، در بخش مدیریت کاربران، گزینه دریافت رمز گروهی را کلیک نمایید. سپس نوع کاربری دانش آموزان و کلاس مدنظر خود را وارد نمایید و با انتخاب همه یا تعدادی از دانش آموزان، گزینه تغییر رمز را کلیک نمایید. با این کار نام کاربری و رمز عبور دانش آموزان انتخاب شده تغییر کرده و نمایش داده می شود. حال باید این داده ها را به یک فایل اکسل با این شرایط منتقل کنید. در ستون اول شماره همراه دانش آموز و در ستونهای بعدی نام و نام خانوادگی و نام کاربری و رمز عبور را وارد نمایید. ممکن است این کار به صورت دستی مقداری زمان ببرد. سایت زنگ آی تی در این صفحه نحوه تهیه فایل اکسل از خروجی سامانه همگام را به روشنی توضیح داده است:

جهت دانلود نمونه فایل اکسل مورد نیاز اینجا کلیک کنید.

 

بقیه کار در سامانه پیامک انجام می گیرد. وارد سامانه پیامک رنگینه شوید و از منوی سمت راست گزینه ارسال کلمات کلیدی را کلیک نمایید. در صفحه ظاهر شده روی انتخاب فایل کلیک نمایید و فایل اکسل تکمیل شده را انتخاب و ثبت نمایید.

سپس در بخش خصوصیات دفترچه نام ستون های فایل اکسل ظاهر می شود که با انتخاب هر یک از آنها و کلیک روی علامت << مقدار آن فیلد در متن پیامک درج می شود. توجه داشته باشید که حتما باید یکبار روی یک ستون انتخاب و به متن پیامک انتقال دهید تا پیامک به فایل اکسل متصل شود. روند کار در تصویر زیر نمایش داده شده است.

پس از تکمیل فرایند یکی از شماره های 5000125475 یا 3000505 را انتخاب کرده و ارسال نمایید. به خاطر اینکه متن پیامک بر اساس اطلاعاتی که در متغیرها ثبت می شود ثابت نیست دکمه محاسبه هزینه در این صفحه اطلاعی از هزینه پیامک در اختیار شما قرار نمی دهد.

پس از ارسال پیامک به صفحه گزارشات ارسال رفته و از صحت ارسال مطمئن شوید. پیامک شما بین 2 تا 5 دقیقه بعد ارسال خواهد شد. اگر ارسال پیامک با تاخیر بیشتری همراه شد با پشتیبانی تماس بگیرید.

فیلم آموزش ارسال کلمات کلیدی را در 8 دقیقه مشاهده نمایید:

 

- آموزش ایجاد دفترچه تلفن در سامانه پیامک و افزودن شماره از فایل اکسل

برای ارسال سریع تر پیامک به مخاطبان می توانید به تعداد مورد نیاز گروه دفترچه در سامانه پیامک ایجاد کنید. آموزش ایجاد دفترچه را در شکل زیر مشاهده نمایید: 

- آموزش ارسال پیامک تبریک تولد دانش آموزان

در هنگام تنظیم یک برنامه تبریک یا اخطار شماره ارسال کننده را یکی از خط های خدماتی که در دسترس شما قرار گرفته است انتخاب کنید که به کسانی که تبلیغات پیامکی خود را بسته اند هم ارسال شود

 

- آموزش ایجاد پاسخگوی خودکار به پیامک دریافتی

در صورتی که در پنل پیامک اقدام به ثبت خط اختصاصی کرده باشید، می توانید از امکانات دریافت پیامک استفاده نمایید.
اگر خط اختصاصی تهیه نکرده اید، می توانید یک خط 14 رقمی از اپراتور 5000 به صورت رایگان ثبت نمایید.
در نظر داشته باشید که تا وقتی خط اختصاصی خدماتی نشده است به کسانی که تبلیغات موبایل خود را بسته اند پیامک ارسال نمی کند؛ لذا اگر خط اختصاصی شما خدماتی نشده است می توانید تعیین کنید که پیامک پاسخ از خط خدماتی سامانه ارسال شود. به عنوان نمونه در شکل زیر در صورتی که یک پیامک به خط اختصاصی ارسال شود در پاسخ متن پیامکی به فرستنده پیامک ارسال خواهد شد. 

امکان ثبت دسته ای پاسخگوی خودکار از طریق فایل اکسل هم وجود دارد.

 

- آموزش ارسال پیام صوتی(تماس انبوه)

یکی از امکاناتی که برای استفاده جهت اطلاع رسانی های مدارس و مراکز آموزشی در سامانه رنگینه وجود دارد، امکان ارسال پیام صوتی می باشد.

در ارسال پیام صوتی، یک فایل صوتی را ضبط کرده و به تعداد زیادی مخاطب می توانید ارسال کنید. در این حالت تمامی شماره ها در مدت زمان بسیار کمی زنگ خورده و پیام شما برای آنها پخش می شود. شماره ای که تماس می گیرد رندم و غیر مشخص است و در صورتی که پس از ارسال پیام صوتی مخاطب مجددا به آن شماره زنگ بزند باز صدای شما برای وی پخش خواهد شد. از این امکان جهت اطلاع رسانی سریع امور پیش بینی نشده یا دعوت به جلسات و یا تبریک و تسلیت مناسبت ها می توانید استفاده کنید.

جهت تست پیام صوتی می توانید در پنل شماره گیری که در این سمت راست این صفحه (اگر با موبایل مشاهده می کنید، در بخش پایین محتوا) شماره خود را وارد نمایید تا بعد از یک احراز هویت پیامکی پیام صوتی ما به شماره شما ارسال شود.

تعرفه ارسال پیام صوتی، در جدول تعرفه پنل های این صفحه آمده است و به صورت ثانیه محاسبه می شود.

چند نمونه از فایل صوتی آرشیوی که توسط برخی مدارس ارسال شده اند را می توانید در زیر گوش کنید:

 

 

 


سئوالات رایج:

 

-برای ثبت نام از کجا باید شروع کنیم؟ شرایطش چی هست؟

در بخش آموزش های بالا روش کامل ثبت نام بیان شده است. شرایط خاصی ندارد و هر شخص حقیقی و حقوقی (توسط نماینده ای) پنل پیامک ایجاد کند. تعرفه ها و ویژگی های پنل ها در جدول سئوالات بعدی آمده است.

- هنگام ثبت نام در گزینه انتخاب پنل چه گزینه ای را انتخاب کنیم؟

بستگی به موارد استفاده شما دارد. پیشنهاد ما برای مدارس استفاده از پنل سازمانی یا حرفه ای است.

- تفاوت پنل های پیامکی شما در چی هست؟ 

تفاوت پنل های پیامکی در هزینه خرید و امکانات و تعرفه پیامکشان هست. به طور خلاصه در جدول زیر تعرفه خرید و ارسال از سه نوع پنل نوشته شده است:

خلاصه مقایسه قیمت ها و امکانات پنل های قابل استفاده برای مدارس:
  پنل وب سرویس پنل سازمانی پنل حرفه ای
هزینه خرید پنل : 35000 تومان 108000 تومان 165000 تومان
شارژ هدیه اولیه پس از خرید : 5000 تومان 8000 تومان 15000 تومان
شارژ هدیه معرفی : 10000 تومان 10000 تومان 10000 تومان
شارژ هدیه به ازای معرفی کاربر دیگر : 15000 تومان 35000 تومان 50000 تومان
تعرفه هر صفحه پیامک  : طبق تعرفه های اعلامی صفحه مقایسه پنل ها
تعرفه دریافت پیامک : رایگان رایگان رایگان
خط خدماتی اشتراکی رایگان : دارد دارد دارد
خط اختصاصی رایگان برای دریافت پیامک : 14 رقمی از 5000 14 رقمی از 5000 14 رقمی از 5000
و 14 رقمی تصادفی از 1000
امکانات پیشرفته دریافت پیامک : ندارد دارد دارد
امکانات اتصال به سایت از طریق وب سرویس : دارد دارد دارد

* مبالغ اعلام شده در جدول قیمت واقعی و تمام شده پیامک ها بدون در نظر گرفتن مالیات بر ارزش افزوده هنگام شارژ می باشد.

- آیا سامانه امکان دریافت پیامک هم دارد؟ از چه شماره ای دریافت پیامک می کند؟

بله، تمام پنل های پیامکی سامانه به جز پنل پایه امکان دریافت پیامک دارند. برای دریافت پیامک نیاز به شماره اختصاصی دارید. یک شماره اختصاصی 14 رقمی رایگان برای پنل ها از سرشماره 5000 در نظر گرفته شده است که پس از تهیه پنل می توانید شماره اش را تعیین و در مدت حدود یک روز به پنل متصل می گردد. شماره های پیامکی خطوطی مانند 50001040040040 می باشد.

- آیا شماره مشابه شماره مدرسه یا شماره موبایل می توان تهیه کرد؟

بله، شماره متناظر از اپراتور 50009 و 1000 برای شماره متناظر با موبایل پیشنهاد می شود. مانند 50009191483567 یا 10009191483567
برای شماره متناظر با خط ثابت: در حال حاضر فقط شماره های متناظر با کد شهر 021 و 026 قابل ارائه می باشد. برای شهرهای دیگر شماره متناظر با سرشماره 1000 قابل خرید می باشد. مانند 10002538800307

- شماره مدرسه ما 6 رقمی است. آیا امکان خرید شماره اختصاصی 6 رقمی می باشد و هزینه آن چطور است؟

غیر از خط پیامکی رایگان که به پنل شما متصل می شود، شما می توانید به هر تعداد که نیاز داشته باشید خط اختصاصی تهیه کنید که نرخ خطوط در این صفحه به طور کامل ذکر شده است: rangine.ir/lines-price

- آیا سامانه شما محدودیتی در ارسال به ایرانسل یا همراه اول ندارد؟

خیر، تنها محدودیت برخی خطوط سامانه پیامک در ارسال به کسانی است که پیامک تبلیغاتی را بسته اند؛ اما با خطوط خدماتی که به صورت رایگان در اختیار شما قرار میگیرد، به همه شماره ها ارسال انجام می شود.

- در فرم ثبت نام سامانه، پنل برنزی و طلائی هم نمایش داده میشود که شارژ رایگان دارد. این پنل ها چه امکاناتی دارند و چرا این قدر گران هستند؟

پنل های برنزی و طلائی، تمامی امکانات پنل حرفه ای را دارند و نوعی مشارکت در خرید و فروش شارژ سامانه تلقی می شوند که از سود فروش سامانه به صورت ماهیانه مبلغ 20هزار و 40هزار تومان به صورت شارژ به پنل اضافه می شود. و هزینه پرداخت شده پس از حداقل 6 ماه از خرید، در صورت درخواست کاربر به صورت کامل بازگردانده شده و پنل به حرفه ای تبدیل می شود. اطلاعات بیشتر در مورد پنل ویژه برنزی و طلائی را در این صفحه مشاهده کنید: rangine.ir/node/1317

- آیا از پنلی که برای مدرسه خریداری می شود می توانم پیامک شخصی یا برای مغازه ام ارسال کنم؟

پنل به نام شخص و با کد ملی شخص واگذار می شود و سامانه هیچ گونه دخالتی در نحوه استفاده شما ندارد. اما پنل پیامک امکان محاسبه جداگانه شارژ سازمانی یا شخصی ندارد. بنابراین خودتان باید محاسبه هزینه مصرف شده برای ارسال پیامک شخصی یا پیامک برای مرکز آموزشی خود را داشته باشید یا در صورت نیاز پنل دیگری با نصف قیمت برای خودتان تهیه کنید.(حق بازاریابی برای پنل خودتان بگیرید)

- آیا هزینه پنل های پیامک یکبار هست یا سالیانه؟ هزینه پشتیبانی هم داره؟

هزینه اول پنل های پیامکی شامل حق استفاده یک سال از پنل پیامک با پشتیبانی و راهنمایی و آموزش هست. در سامانه پیامک رنگینه حساب های کاربری که در طول مدت یکسال به اندازه هزینه اولیه شارژ پیامک داشته باشند به صورت رایگان تمدید می شود. به عنوان مثال در پنل سازمانی اگر در طول سال به اندازه 50هزار تومان شارژ پنل پیامک داشته باشید، پنل شما به صورت رایگان تمدید می شود و اگر کمتر از این میزان شارژ کرده باشید تنها هزینه مابه التفاوت برای تمدید دریافت می گردد.

- آیا از پنل پیامک رنگینه می توان به کسانی که تبلیغاتشان را بسته اند پیامک ارسال کرد؟

در پنل های رنگینه دو خط خدماتی به پنل شما به صورت رایگان متصل می کنیم که به کسانی که تبلیغات پیامکیشان را بسته اند(بلک لیست) هم پیامک ارسال میکند.

- آیا پنل پیامک شما آموزش هم دارد؟

بله، در صفحه راهنما که زیرمجموعه پشتیبانی سامانه پیامک هست راهنمای سامانه به تفکیک صفحات وجود دارد. همین صفحات به صورت تصویری در این آدرس نیز موجود است: rangine.ir/node/1159

- در پنل پیامک چه کارهایی مرتبط با کارهای مدرسه ام می توانم انجام دهم؟

کارهای مختلفی می توان انجام داد. یک سری از کارها عبارتند از:

 • ارسال اطلاعات ورود به سیستم های آموزشی از طریق پیامک
 • ارسال پیامک اطلاع رسانی برگزاری جلسات برای همکاران و اولیای دانش آموزان
 • ارسال پیامک لغو جلسه یا لغو کلاس برای اولیا و دانش آموزان یا دانشجویان
 • ارسال پیامک اطلاع رسانی سررسید اقساط شهریه مدرسه یا دانشگاه
 • ارسال پیامک تبریک تولد
 • ارسال پیامک اطلاع رسانی وضعیت تحصیلی به اولیا
 • ارسال پیامک خودکار در هنگام دریافت پیامک مثل ارسال تاریخ و شرایط آزمون با دریافت عدد 1
 • ارسال پیامک های با متن متغیر در ارسال کلمات کلیدی که در آن به هر مخاطب پیامک متناسب ارسال می شود.
 • ارسال پیام صوتی برای مخاطبان
 • ایجاد دفترچه تلفن و ارسال پیامک به صورت کلی یا جزئی به دفترچه
 • امکان ایجاد دفترچه برای گروه ها و کلاس های مختلف
 • امکان انتقال پیامک های دریافتی به یک شماره موبایل یا ایمیل
 • امکان ایجاد منشی عضویت که مخاطبان با ارسال پیامک به شماره اختصاصی، عضو یک دفترچه تلفن بشوند
 • امکان ایجاد صندوق انتقادات و پیشنهادات
 • امکان پاسخگویی بر اساس کلمات کلیدی دریافتی از مخاطبان
 • ارسال پیامک تبلیغاتی برای ثبت نام بیشتر در مراکز علمی آموزشی
 • و امکانات پیشرفته دیگر
- من هنگام ثبت نام پنل پیامک گزینه "پنل پایه" را انتخاب کردم که ارزان بود ولی امکاناتی که گفتید را ندارد. چگونه می توانم به سازمانی ارتقا بدهم؟

در صفحه اطلاعات تماس و حساب که لینکش بالای سامانه هست فرم پرداخت را بابت تمدید پنل سازمانی یا حرفه ای طبق نیازتان تکمیل و پرداخت کنید. پنل شما توسط پشتیبان در مدت کوتاهی ارتقا یافته و به شما اطلاع داده می شود. می توانید هنگام پرداخت، مبلغ پنل جدید را با کسر هزینه پرداختی قبلی مثلا 56000 تومان در پنل سازمانی یا 113000 تومان در پنل حرفه ای پرداخت نمایید.

- پس از ثبت مدارک چقدر طول می کشد تا پنل فعال شود؟

معمولا بین ده دقیقه تا یک ساعت طول می کشد. هنگامی که مدارک تایید یا رد شود برای شما یک پیامک ارسال می شود.

- در پنل پیامک من چندین شماره هست. کدامشان خدماتی هست که به بلک لیست ها ارسال می کند؟

اگر تیکت تعهد خطوط خدماتی را ارسال نموده باشید، در پاسخ تیکت اعلام شده است. به تیکت های سامانه مراجعه و شماره ها را از آنجا مشاهده کنید.

- ما در مؤسسه آموزشی خود سایت داریم که با وردپرس راه اندازی شده است. آیا می توانیم از پنل ویژه مدارس جهت ارسال کد تایید شماره همراه یا دیگر اطلاع رسانی ها استفاده کنیم؟

بله، در پنل های وب سرویس و سازمانی و حرفه ای امکان استفاده از پنل به عنوان درگاه ارسال پیامک از هر سایتی وجود دارد. برای اطلاع بیشتر با پشتیبان سامانه ارتباط برقرار کنید.

- آیا جهت پرداخت هزینه پنل و شارژ پیامک فاکتور هم ارائه می کنید؟

خریدهای شما در صفحه گزارشات مالی سامانه قابل رؤیت می باشد. اگر این گزارش کافی نمی باشد، در یک تیکت اعلام کنید که فاکتور هزینه های شما به صورت تصویری ارسال شود.

- آیا پنل پیامک های شما تخفیف هم دارد؟

هر کدام از پنل های پیامک طبق جدولی که در بالا آمده است یک شارژ هدیه به عنوان تخفیف خرید دارند.
همچنین اگر شما توسط کاربر دیگری به سامانه معرفی شده اید می توانید با ارسال نام کاربری وی در تیکتی با عنوان "دریافت تخفیف مدارس" 10000 تومان شارژ هدیه پنل پیامک بگیرید. شما هم با معرفی سامانه به دیگران و اعلام نام کاربری خود به ایشان می توانید بارها از تخفیف معرفی کاربر استفاده کنید.
علاوه بر این در پنل پیامک وب سرویس که تعرفه ارسال بالاتری دارد در صورت خرید شارژ بالاتر از 50هزار تومان به تناسب شارژ خریداری شده شارژ هدیه دریافت می گردد. اما در پنل های سازمانی و حرفه ای به جهت اینکه تخفیف دائمی در تعرفه پیامکی دارند این شارژ هدیه هنگام خرید داده نمی شود. البته در جشنواره های تخفیفی که در طول سال داریم تخفیف شارژ پیامک برای همه پنل ها اعلام می شود.  

- آیا با معرفی پنل شما به دیگر مدارس تخفیفی برای ما در نظر میگیرید؟

بله، شما می توانید با معرفی سامانه پیامک رنگینه به همکاران و مدارس و مراکز آموزشی، و اعلام نام کاربری خود به آنها می توانید بارها از تخفیف 10000 تومانی معرفی کاربر بهره مند شوید. شاید با معرفی سامانه در شبکه های مجازی پرطرفدار با دریافت تخفیف به ازای هر کاربری که نام کاربری شما را تیکت کند، دیگر نیازی به شارژ پیامکی نداشته باشید.

به عنوان مثال به مدیر مدرسه دیگری از طریق پیامک یا ایمیل یا شبکه های مجازی پیامی مانند زیر بدهید:

همکار گرامی، سامانه پیامک رنگینه پنل های پیامکی ویژه مدارس با تخفیف ویژه ارائه می کنه.
در این پنل ها می توانید به صورت انفرادی، گروهی، نظیر به نظیر و کلمات کلیدی، اطلاع رسانی های لازم را به دانش آموزان و اولیا انجام دهید
ضمنا خط خدماتی رایگان هم به پنل متصل می شود.
با ارسال این کد معرفی می توانید 10هزار تومان تخفیف اضافی بگیرید: (
*نام کاربری شما*)
با توجه به اینکه زمان استفاده از این تخفیف محدود است همین امروز این صفحه را مشاهده نمایید و ثبت نام کنید:

rangine.ir/school

 

* نام کاربری شما همان است که با استفاده از آن وارد سامانه پیامک می شوید و پس از ورود به سامانه در بالای سمت راست سامانه زیر نام شما درج می شود.

 

 

* اگر شما نیز پرسشی در خصوص استفاده از پنل پیامک در مدارس دارید می توانید از طریق چت سامانه یا فرم دیدگاه زیر پرسش خود را ارسال نمایید. *

 

تعداد امتیازدهندگان: 710
مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1329