وب سرویس جدید برای ارسال سریع پیامک از سیستم او اس کلاس osclass با خطوط خدماتی

پلاگین پیامک او اس کلاس یکی از حرفه ای ترین و کامل ترین و جامع ترین پلاگین پیامک که توسط تیم او اس کلاس فارسی نوشته شده و شما می توانید سایت آگهی و نیازمندی بر پایه او اس کلاس را به سیستم پیامک مجهز کنید. با پلاگین پیامک او اس کلاس می توانید از طریق پنل مدیریت او اس کلاس پیامک تکی یا گروهی به کاربران یا شماره های خاص بفرستید؛ همچنین میتوانید قابلیت فعالسازی اکانت کاربری را با پیامک قرار دهید تا شماره وارد شده توسط کاربر هنگام ثبت نام با ارسال پیامک OTP تایید شود؛ همچنین می توانید از ارسال شدن آگهی توسط کاربران با پیامک اطلاع یابید و تنظیمات دیگری که در صفحه فروش این افزونه نوشته شده است و از طریق لینک زیر می توانید نسبت به خرید آن اقدام نمایید.

 

خرید افزونه جامع پیامک او اس کلاس

 

سامانه پیامک رنگینه یکی از سامانه های پیامکی موجود در ماژول پیامکی او اس کلاس هست. در حال حاضر (که این متن نوشته می شود) کلاس استفاده شده در این افزونه قدیمی بوده و با تماسی که با پشتیبان این افزونه گرفتیم بناست وب سرویس آن را باز نویسی کنند. اما با توجه به اینکه تعدادی از کاربران سیستم او اس کلاس از سامانه رنگینه استفاده میکنند، وب سرویس جدید برای درگاه رنگینه توسط تیم برنامه نویس رنگینه نوشته شده است که در قالب یک فایل php به کاربران سامانه رنگینه ارائه می شود. در صورتی که شما در پی خرید این افزونه و استفاده آن هستید و نیاز به پنل پیامکی با امکان ارسال سریع پیامک با خطوط خدماتی دارید می توانید با تماس با ما این فایل را دریافت و جایگزین فایل وب سرویس قدیمی این افزونه نمایید. 

لازم به ذکر است که امکان ارسال تست از این وب سرویس جدید وجود دارد و تعدادی پیامک تست به شما داده می شود. در صورت نیاز به توضیحات بیشتر با رنگینه تماس بگیرید.

تعداد امتیازدهندگان: 2914
مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1247