خرید افزونه ثبت نام و ورود به وردپرس با شماره موبایل   

 

وردپرس یکی از پر استفاده ترین سیستم های مدیریت محتوا در جهان است. بسیاری از سایت های اطلاع رسانی و فروشگاهی با این سیستم راه اندازی می شود. دغدغه اصلی مدیران فروشگاهی ووکامرس که بر پایه وردپرس نصب و راه اندازی می شود مرحله ورود و ثبت نام کاربر می باشد. مرحله تایید ایمیل در ثبت نام و یا فراموشی رمز همیشه کاربران و صاحبان سایت ها را آزار می دهد.

یکی از بهترین گزینه ها ثبت نام یا ورود با تایید شماره موبایل می باشد که روز به روز در سایت های مدرن شاهد راه اندازی آن هستیم. روش کلی این گزینه ارسال یک کد تایید به شماره موبایل کاربر می باشد و کاربر با وارد کردن آن شماره هویت خود را به سایت اثبات می کند و سایت او را وارد بخش حساب کاربری اش می کند. بدون نیاز به یادآوری رمز عبور سایت.

یکی از افزونه هایی که در ووکامرس وردپرس این کار را انجام می دهد افزونه digits می باشد. این افزونه مجهز به درگاه پیامکی رنگینه می باشد و خریداران این افزونه می توانند با استفاده از یک پنل ارزان قیمت وب سرویس رنگینه و با هزینه بسیار کم سیستم ورود به سایت بر پایه wordpress را به این سیستم مجهز کنند.

افزونه digits توسط گروه طراحی سایت مرسا بومی و فارسی سازی شده و برای استفاده سایت های ایرانی از امکانات آن با همکاری گروه رنگینه درگاه وب سرویس پیامکی رنگینه به آن اضافه شده است.

جدید: با توجه به نیاز کاربران و درخواست از طرف مدیر مرسا درگاه های دیگر پیامکی زیر تا شهریور 97  توسط برنامه نویس گروه رنگینه به افزونه دیجیتس افزوده شده اند:

KarinPayamak
PayamResan
KaveNegar
adpdigital
MeliPayamak
Ippanel
SMS.ir
FaraPayamak
FarazPayamak
inoti.ir

 

 

ویژگی های افزونه digits ثبت نام و ورود به وردپرس با شماره موبایل:

سایت ژاکت این امکانات را برای افزونه ثبت نام و ورود به ورد پرس با شماره موبایل یا همان digits شمرده است:

- آپدیت رایگان
- ارسال رمز عبور در موقع فراموشی رمز عبور
- ورود با رمز
- ورود با کد تایید پیامکی
- ایجاد مشتری در فاکتور ووکامرس
- کاملا فارسی سازی شده
- ریست رمز ورود با ارسال کد تایید پیامکی
- ثبت نام با پسورد و لاگین با پسورد و یا پیامک کد تایید
- ورود به سیستم بدون رمز عبور
- ورود به سیستم بدون ایمیل
- فعال و غیرفعالسازی ایمیل در فرم ثبت نام و لاگین
- فعال و غیرفعالسازی پسورد در ثبت نام و لاگین
- مسیردهی لاگین و ثبت نام
- پشتیبانی کامل از ووکامرس
- ایجاد کاربر از پنل مدیریت
- ایجاد محدودیت برای کشورهای خاص
- انتخاب کشور دیفالت
- پشتیبانی از پنل های مختلف پیامکی
- کاملا اورجینال و خرید شده از سایت

سامانه پیامک رنگینه برای اولین بار جهت تست عملکرد درگاه خود در این افزونه یک بسته ۱۰۰ عددی پیامک رایگان را ارائه می دهدو شما میتوانید قبل از خرید پنل از سامانه پیامکی رنگینه تا ۱۰۰ پیامک از سایت خود ارسال نمایید و افزونه را با درگاه رنگینه تست نمایید.

برای استفاده از ارسال پیامک تایید از پنل پیامکی رنگینه باید پنل از نوع وب سرویس - افزونه ها را از مسیر sms.rangine.ir خریداری نمایید که هزینه آن ۲۰.۰۰۰ تومان میباشد و در فایل راهنما آدرس سایتی که باید پنل خریداری شود ذکر شده است.

راهنمایی بیشتر برای شروع کار با سامانه پیامکی رنگینه


اسکرین شات

صفحه تنظیمات افزونه ورود و ثبت نام در ووکامرس وردپرس با شماره موبایل  پنل ورود و ثبت نام ووکامرس ووردپرس پس از نصب افزونه digits  پیکربندی افزونه ورود به ووکامرس ووردپرس با شماره موبایل

 

 

 

پشتیبانی و حل مشکلات درگاه رنگینه این افزونه با تماس تلفنی 09191483567 و تلگرام @rangine_ir انجام می شود.

برخی سئوالات و پاسخ های مطرح شده درباره درگاه رنگینه را در بخش نظرات این صفحه بخوانید. دیدگاه های خود را نیز می توانید از طریق فرم نظرات همین صفحه ارسال نمایید.

 

     خرید افزونه ثبت نام و ورود به وردپرس با شماره موبایل   

 

Rated 5 / 5 based on 5 reviews.