رنگینه

طراحی سایت, آموزش و خدمات فناوری اطلاعات


JQuery

براي تبديل يک عددانگليسي به فارسي توابع مختلفي يافت مي‌شود. يکي از اين توابع را در زير مي‌بينيد. در اين تابع که براي اعداد با اعشار و با علامت هزارگان نيز مي‌توان استفاده نمود در يک حلقه که به تعداد رقم‌هاي عدد تکرار مي‌شود به جاي هر عدد انگليسي معادل آن را از کاراکتر فارسي انتخاب و يک متغير جديد ايجاد کرده و به جاي آن عدد اصلي جايگزين مي‌کند.

Rated 5 / 5 based on 5 reviews.

نمايش ساعت در سايت‌ها هر چند کار اضافه اي است (چون در دسکتاپ رايانه يا نوار وظيفه حتماً ساعت وجود دارد) اما گاهي به زيبايي سايت مي‌افزايد. براي نمايش ساعت دو راهکار وجود دارد. يکي استفاده از ساعت سيستم کاربر و يکي استفاده از ساعت سرور يا يک منبع ديگر.

کد زير يک کد ساده به زبان JQuery براي نمايش ساعت در بخشي از صفحه نمايش است.

ملزومات:

- فراخواني فايل کتابخانه JQuery مانند:

<script src="http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.11.1/jquery.min.js"></script>

- ايجاد يک عنصر Html با شناسه clock، مانند:

Rated 5 / 5 based on 5 reviews.

در اين بخش مثال‌هاي کاربردي از زبان JQuery‌ که براي طراحان سايت مفيد است ارائه مي‌شود.

Rated 5 / 5 based on 5 reviews.

از این ابزار JQuery می توان برای افزودن توضیحات بر روی تصویر هنگام اشاره ماوس بر روی آن استفاده نمود که علاوه بر زیبایی باعث نمایش کامل تصویر در هنگام خروج ماوس خواهد شد.

 

Rated 5 / 5 based on 5 reviews.

این قالب برای فروشگاه های اینترنتی و با کمی تغییر در تصاویر برای سایت های شخصی و فرهنگی مناسب می باشد. برای مشاهده نمونه این قالب روی تصویر کلیک کنید:

 

برای مشاهده قالب کلیک کنید

Rated 5 / 5 based on 5 reviews.

این قالب مناسب برای شرکت هایی می باشد که دوست ندارند صفحه اول آنها خیلی شلوغ و طولانی باشد. برای مشاهده نمونه قالب روی تصویر کلیک کنید.

Rated 5 / 5 based on 5 reviews.

Rated 5 / 5 based on 5 reviews.

Rated 5 / 5 based on 5 reviews.
Rated 5 / 5 based on 5 reviews.

نمونه ها:

1- یک اسلایدشو بسیار زیبا که به صورت Tab طراحی شده است و در داخل هر تب می تواند تصویر یا متن وارد نمود: برای مشاهده این نمونه روی آن کلیک کنید.

برای مشاهده این نمونه روی آن کلیک کنید.

2- یک اسلاید شو بسیار زیبا که تصاویر آن به صورت خودکار و یا با بردن نشانگر به روی آن بزرگ می شود: برای مشاهده این نمونه روی آن کلیک کنید.

 

Rated 5 / 5 based on 5 reviews.

این گالری تصاویر از تکنولوژی JQuery به طور زیبایی بهره می برد و کاربر سایت از مشاهده این گالری تصاویر لذت خواهد برد.

 

Rated 5 / 5 based on 5 reviews.
Rated 5 / 5 based on 5 reviews.

درباره رنگینه !رنگینه را به خاطر داشته باشید!

به سايت رنگينه خوش‌آمديد؛ اين سايت با هدف تبادل اطلاعات, مشتری یابی و آموزش و خدمت رساني به طراحان سايت ایجاد شده است.
تلاش مدیران این سایت این است که با نگاهی نو و با استفاده از تکنولوژی های بروز و کارآمد و سبک از نظر حجم, سایت هایی زیبا و کارآمد و با سیستم مدیریتی بسیار امن ایجاد کنند.
در آینده نزدیک داشتن یک سایت با آدرس و دامنه خاص برای هر شخص به عنوان یکی از هویت ها شناخته خواهد شد و از همین امروز در بسیاری از فرم ها و کاربرگها کادری با نام وب سایت در کنار پست الکترونیک مشاهده می شود.
یک ایده برای شروع کار و ورود به فضای مجازی اینترنت, داشتن یک وبلاگ است که بتوان ایده ها و افکار را منتشر ساخت. ایده دیگر این است که از همان ابتدا با یک سایت کامل و با مدیریت قوی و کارآمد و در عین حال آسان وارد عرصه اینترنت شد. شما کدام را می پسندید؟
گروه  رنگینه به شما پیشنهاد می دهد که اگر می خواهید سایت یا وبلاگی ایجاد کنید که بازدیدکننده را با جلوه های گرافیکی سبک اما زیبا جذب کند, با ما تماس بگیرید. برنامه نویسان و طراحان سایت رنگینه سعی می کنند با هزینه های کمتر نسبت به شرکت های دیگر سایتی را که شما دوست دارید برایتان طراحی کند.
همچنين گروه رنگينه جهت تکميل فعاليت‌هاي خود در حوزه IT اقدام به اخذ نمايندگي فروش سامانه پيام کوتاه نموده و از سال 1392 پنل‌هاي پيام‌کوتاه را با شرايط و تخفيفات ويژه براي مشتريان خود و ديگران با امکانات کامل ارائه مي‌دهد.
اعضای اصلی و مدیران گروه رنگینه عبارتند از : آقای هادی ملایی، مهندس محمد ملک محمدی و مهندس لیلا ملک محمدی.