رنگینه

طراحی سایت, آموزش و خدمات فناوری اطلاعات


theme

قالب Basic برای کسانی که دوست دارند یک سایت ساده و در عین حال شیک داشته باشند, مناسب است. برای مشاهده نمونه قالب روی تصویر آن کلیک کنید.

 

برای مشاهده نمونه قالب کلیک کنیئد

Rated 5 / 5 based on 5 reviews.

قالب Aggregate مناسب برای سایت های خبری و اطلاع رسانی می باشد. برای مشاهده این قالب روی تصویر کلیک کنید:

برای مشاهده این قالب روی تصویر کلیک کنید

Rated 5 / 5 based on 5 reviews.

این قالب برای فروشگاه های اینترنتی و با کمی تغییر در تصاویر برای سایت های شخصی و فرهنگی مناسب می باشد. برای مشاهده نمونه این قالب روی تصویر کلیک کنید:

 

برای مشاهده قالب کلیک کنید

Rated 5 / 5 based on 5 reviews.

این قالب مناسب برای شرکت هایی می باشد که دوست ندارند صفحه اول آنها خیلی شلوغ و طولانی باشد. برای مشاهده نمونه قالب روی تصویر کلیک کنید.

Rated 5 / 5 based on 5 reviews.

درباره رنگینه !رنگینه را به خاطر داشته باشید!

به سايت رنگينه خوش‌آمديد؛ اين سايت با هدف تبادل اطلاعات, مشتری یابی و آموزش و خدمت رساني به طراحان سايت ایجاد شده است.
تلاش مدیران این سایت این است که با نگاهی نو و با استفاده از تکنولوژی های بروز و کارآمد و سبک از نظر حجم, سایت هایی زیبا و کارآمد و با سیستم مدیریتی بسیار امن ایجاد کنند.
در آینده نزدیک داشتن یک سایت با آدرس و دامنه خاص برای هر شخص به عنوان یکی از هویت ها شناخته خواهد شد و از همین امروز در بسیاری از فرم ها و کاربرگها کادری با نام وب سایت در کنار پست الکترونیک مشاهده می شود.
یک ایده برای شروع کار و ورود به فضای مجازی اینترنت, داشتن یک وبلاگ است که بتوان ایده ها و افکار را منتشر ساخت. ایده دیگر این است که از همان ابتدا با یک سایت کامل و با مدیریت قوی و کارآمد و در عین حال آسان وارد عرصه اینترنت شد. شما کدام را می پسندید؟
گروه  رنگینه به شما پیشنهاد می دهد که اگر می خواهید سایت یا وبلاگی ایجاد کنید که بازدیدکننده را با جلوه های گرافیکی سبک اما زیبا جذب کند, با ما تماس بگیرید. برنامه نویسان و طراحان سایت رنگینه سعی می کنند با هزینه های کمتر نسبت به شرکت های دیگر سایتی را که شما دوست دارید برایتان طراحی کند.
همچنين گروه رنگينه جهت تکميل فعاليت‌هاي خود در حوزه IT اقدام به اخذ نمايندگي فروش سامانه پيام کوتاه نموده و از سال 1392 پنل‌هاي پيام‌کوتاه را با شرايط و تخفيفات ويژه براي مشتريان خود و ديگران با امکانات کامل ارائه مي‌دهد.
اعضای اصلی و مدیران گروه رنگینه عبارتند از : آقای هادی ملایی، مهندس محمد ملک محمدی و مهندس لیلا ملک محمدی.