رنگینه

طراحی سایت, آموزش و خدمات فناوری اطلاعات


تعرفه

در سامانه پيام کوتاه رنگينه از پيش‌شماره‌ها و رنج‌هاي مختلف مي‌توانيد پيامک ارسال نماييد. چند خط عمومي براي تمام کاربران جهت ارسال پيام کوتاه به اشتراک گذاشته شده است. در صورتي که بخواهيد از خط ويژه خودتان پيامک ارسال کنيد و مخاطبان شما بتوانند شماره اختصاصي شما را ذخيره نمايند، بايد خط اختصاصي خريد نماييد. با تهيه خط اختصاصي شما امکان دريافت پيام کوتاه را نيز خواهيد داشت.

Rated 5 / 5 based on 5 reviews.

هنگام ثبت‌نام پنل پيام کوتاه رنگينه بايد سطح دسترسي خود را تعيين کنيد که رابطه مستقيم با تنوع امکانات و تعرفه پنل پيام کوتاه شما دارد. در جدول زير مي‌توانيد امکانات پنل‌هاي پيام کوتاه را مشاهده نماييد.

Rated 5 / 5 based on 5 reviews.

به اطلاع مي‌رسانيم تعرفه فروش خطوط اختصاصي از اپراتورهاي 1000 و 2000 و 5000 کاهش يافته است. براي اطلاع از قيمت‌هاي جديد به اين صفحه مراجعه نماييد.

Rated 5 / 5 based on 5 reviews.

به پاس همراهی صمیمانه شما تعرفه ارسال پیامک کمي کاهش يافت.
تعرفه ارسال پیامک در خطوط اپراتور 5000 با 3.3% ( بیش از 3 ریال ) و در خطوط اپراتور 3000 با 4.5% ( بیش از 5 ریال ) کاهش یافت.
جهت کسب اطلاع از تعرفه‌هاي پيامک جديد، به پروفایل کاربری خود در سامانه پيامکي رنگينه مراجعه نمایید .

Rated 5 / 5 based on 5 reviews.

از تاريخ 24 ديماه 1393تعرفه اپراتور 50002 و 50005 به میزان 4 درصد کاهش یافت. بر این اساس تعرفه تمامی پیش شماره های 5000 یکسان گردید. ضمناً با توجه به عدم استقبال از اپراتور 3000 ، تعرفه این اپراتور افزایش یافته است و امید است بتوانیم با افزایش ترافیک ، مجدداً تعرفه را کاهش دهیم.

Rated 5 / 5 based on 5 reviews.

بر اساس ابلاغیه جدید شرکت ارتباطات سیار ( همراه اول ) ، تعرفه ارسال پیام کوتاه از تاریخ 1393/10/01 افزایش یافت.

از تاريخ 6 دي ماه 1393 تعرفه‌هاي جديد در سامانه پيام کوتاه اعمال گرديد.

تعرفه پايه در سامانه پيامکي رنگينه به شرح زير است:

* فارسی برای نماینده 120 ریال
* لاتین برای نماینده 240 ریال
* فارسی برای کاربران 147 ریال
* لاتین برای کاربران 320 ریال

لازم به ذکر است با توجه به تخفيف ويژه‌هاي مختلف سامانه، هر کاربر براي مشاهده تعرفه‌هاي پيامکي خود بايد به پروفايل پنل خود مراجعه نمايد.

Rated 5 / 5 based on 5 reviews.

درباره رنگینه !رنگینه را به خاطر داشته باشید!

به سايت رنگينه خوش‌آمديد؛ اين سايت با هدف تبادل اطلاعات, مشتری یابی و آموزش و خدمت رساني به طراحان سايت ایجاد شده است.
تلاش مدیران این سایت این است که با نگاهی نو و با استفاده از تکنولوژی های بروز و کارآمد و سبک از نظر حجم, سایت هایی زیبا و کارآمد و با سیستم مدیریتی بسیار امن ایجاد کنند.
در آینده نزدیک داشتن یک سایت با آدرس و دامنه خاص برای هر شخص به عنوان یکی از هویت ها شناخته خواهد شد و از همین امروز در بسیاری از فرم ها و کاربرگها کادری با نام وب سایت در کنار پست الکترونیک مشاهده می شود.
یک ایده برای شروع کار و ورود به فضای مجازی اینترنت, داشتن یک وبلاگ است که بتوان ایده ها و افکار را منتشر ساخت. ایده دیگر این است که از همان ابتدا با یک سایت کامل و با مدیریت قوی و کارآمد و در عین حال آسان وارد عرصه اینترنت شد. شما کدام را می پسندید؟
گروه  رنگینه به شما پیشنهاد می دهد که اگر می خواهید سایت یا وبلاگی ایجاد کنید که بازدیدکننده را با جلوه های گرافیکی سبک اما زیبا جذب کند, با ما تماس بگیرید. برنامه نویسان و طراحان سایت رنگینه سعی می کنند با هزینه های کمتر نسبت به شرکت های دیگر سایتی را که شما دوست دارید برایتان طراحی کند.
همچنين گروه رنگينه جهت تکميل فعاليت‌هاي خود در حوزه IT اقدام به اخذ نمايندگي فروش سامانه پيام کوتاه نموده و از سال 1392 پنل‌هاي پيام‌کوتاه را با شرايط و تخفيفات ويژه براي مشتريان خود و ديگران با امکانات کامل ارائه مي‌دهد.
اعضای اصلی و مدیران گروه رنگینه عبارتند از : آقای هادی ملایی، مهندس محمد ملک محمدی و مهندس لیلا ملک محمدی.