این محتوا بایگانی شده است و برای خدماتی نمودن باید پس وارد شدن به سامانه پیامک رنگینه > بخش پشتیبانی > درخواست خط خدماتی مراجعه شود.

قابل توجه مديران شرکت‌ها، مدارس،‌ سازمان‌ها و سايت‌هاي اينترنتي:

امکان خدماتی نمودن ( عبور از بلک لیست ) خطوط کاربرانی که فقط جهت اطلاع رسانی از سامانه استفاده می نمایند ، از اپراتور 1000 وجود دارد!
جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگيريد: 09191483567

- لازم به ذکر است که خدماتی کردن خط هزینه ای ندارد.

- اين امکان تنها براي کساني فراهم است که خط با پيش‌شماره 1000 داشته يا خريداري کنند.

- براي استفاده از اين فرصت در یک نامه سربرگ دار خطاب به شرکت رهیاب ( اپراتور 1000 ) با ذکر مشخصات فردی بصورت کامل و شماره خط اختصاصی اعلام می نمایید که از خط مذکور تنها به جهت اطلاع رسانی و استفاده خدماتی استفاده خواهد شد و تعهد خود را اعلام می دارید که در صورت ارسال تبلیغات از خط ، اپراتور می تواند خط را مسدود نماید. سپس نامه امضاء و مهر شده را به آدرس info@rangine.ir ایمیل نمایید. سپس با شماره 09191483567 تماس بگيريد تا پیگیری‌هاي لازم انجام گیرد.

- نکته : مسئوليت تخلف و آثار سوء ناشي از ارسال پيام‌ها در مقابل كليه دستگاه‌هاي بازرسي و نظارتي به عهده کاربر مي‌باشد و هزينه خط مسدود شده قابل استرداد نمي‌باشد.

-جهت خدماتی نمودن ( عبور از بلک لیست ) خط اختصاصی از اپراتور 1000 نسبت به دانلود فایل پیوست اقدام گردد. سپس فرم را در سربرگ مربوطه و با مهر و امضاء تنظیم و اسکن آن را ایمیل نمایید تا اقدامات لازم انجام گردد.

تعداد امتیازدهندگان: 6168
مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1090