کاربران محترم سامانه پیامک رنگینه با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما در ماه برکت و رحمت رمضان، به اطلاع می رسانیم با توجه به جابجایی سورس سامانه در روزهای اولیه با مشکل سرعت پایین و عدم کارکرد برخی بخش‌ها مواجه هستیم. بخش فنی با جدیت در حال تلاش برای راه‌اندازی هر چه سریع‌تر امکانات می‌باشند.از صبر و شکیبایی شما کمال تشکر را داریم.

لطفاً به نکات زیر توجه نمایید:

1- در صورتی که نیاز به دریافت گزارشات ارسال یک هفته اخیر خود دارید، از قسمت تیکت پشتیبانی درخواست خود را اعلام نمایید.

2- تنظیمات پاسخ های خودکار، ماژول ها، منشی پیام دریافتی، رویدادها و ... ریست شده اند و می بایست مجددا تنظیم گردند. در صورت نیاز به متن آن ها لطفا درخواست خود را تیکت نمایید.

3- ارسال های در آینده تنظیم شده از قبل می بایست مجددا تنظیم گردند. در صورت نیاز به متن آن ها نیز درخواست خود را اعلام فرمایید.

4- علی رغم تغییرات اساسی در سورس جدید، با توجه به سهولت استفاده از منوها و گزینه ها، به راحتی خواهید توانست در چند دقیقه تمام منوها را فرا گرفته و نگرانی در خصوص عدم احاطه به نرم افزار وجود نخواهد داشت.

*** با تغییرات انجام شده در سورس نرم افزار و اصلاح زیرساخت های فنی، علاوه بر امنیت بسیار بالا،  آپدیت ها و ارائه ماژول های متنوع و جذاب و همچنین نرم افزار های موبایلی سامانه و ... با سرعت بسیار بالا ارائه شده و هر هفته شاهد تغییرات و ماژول های جدید خواهید بود!

*** خواهشمند است تمامی مشکلات احتمالی، پیشنهادات، انتقادات و همچنین درخواست ماژول های متنوع را از طریق تیکت پشتیبانی اعلام نمایید تا در برنامه تیم فنی قرارگرفته و در سریع ترین زمان ممکن اجرایی شود.

*** در صورتی که مشکلی در ورود به سامانه و یا میزان اعتبار خود در سامانه جدید دارید مراتب را به شماره 09191483567 اطلاع دهید.

"امید است بتوانیم رضایت شما کاربران عزیز را کسب نماییم تا قدردان زحمات و همراهی شما باشیم"

Rated 5 / 5 based on 5 reviews.