قالب اجاره املاک WPRentals

قالب رزرو آنلاین WP Rentals یک پلت فرم وردپرسی رزرو محل اقامت است که به کاربران اجازه ایجاد صفحه و انتشار آگهی خود را می دهد. در واقع این قالب یک واسط میان شما یا کاربر و مشتری است.
با توجه به اینکه این قالب وردپرسی رنتال در سایت های مختلفی بومی سازی شده و با قیمت های مختلف فروش می روند، سایت هایی که با این قالب راه اندازی می شوند در حال گسترش هستند.
در این قالب برای ارسال پیامک تایید به شماره همراه جهت اجراز هویت و پیامک های ثبت و تایید محل اقامت و پیامک های مربوط به رزرو آنلاین مشتریان از افزونه پیامکی wprental-sms و wprental-sms-register استفاده می شود.
سامانه پیامک رنگینه با ارائه خطوط خدماتی اشتراکی توانسته است سایت های فراوانی را در زمینه ارسال پیامک وب سرویس پشتیبانی نماید. پیشنهاد میکنیم از سامانه پیامک رنگینه در این افزونه استفاده نمایید تا پیامک های شما به دست همه مخاطبانتان برسد.
جهت اتصال قالب رزرو آنلاین wp rentals به سامانه پیامک رنگینه باید افزونه های زیر را در سایت وردپرسی خود نصب کنید. ممکن است قالب خریداری شده شما به سامانه پیامک رنگینه متصل باشد اما باز نگاهی به کدهای افزونه پیامکی که ارائه شده بیندازید و با کدهای فایل های زیر مقایسه کنید. اگر تفاوت داشت این فایل ها را جایگزین افزونه هایی که دارید کنید تا از قابلیت ارسال سریع پیامک رنگینه بتوانید استفاده کنید.
 دانلود افزونه پیامک رنگینه برای قالب رزرو آنلاین املاک    wprental-sms.zip
 
پیشنهاد می کنیم این قالب را از سایت راست چین تهیه کنید که به سامانه پیامک رنگینه متصل نموده است.
خرید و دانلود قالب WP Rentals
 
 

نحوه خرید پنل پیامک رنگینه و اتصال به قالب wp rental
 
برای استفاده از سامانه پیامک رنگینه در قالب wp rental کارهای زیر را باید انجام دهید:
1- تهیه یک پنل از نوع وب سرویس مختص افزونه ها از صفحه ثبت نام آنلاین: http://sms.rangine.ir/register.jspd
2- ارسال تصویر کارت ملی برای فعال سازی پنل بعد از ورود به پنل
3- پرداخت هزینه پنل پیامک به صورت آنلاین و از درون پنل
4- ارسال تیکت تعهد خطوط خدماتی با متن زیر:
 
سلام.
لطفا خطوط خدماتی اشتراکی سامانه را به پنل من متصل بفرمایید.
تعهد می نمایم که از این خطوط پیامک تبلیغاتی ارسال نکنم.

5- پس از طی مراحل فوق و شارژ پنل، در تنظیمات پیامک قالب wprentals نام کاربری و پسوورد و شماره خدماتی ارائه شده به خود را وارد کنید و متن پیامک رویدادهای مختلف را در کادرهای مربوطه درج می کنید.

توضیحات بیشتر:
پیامک های ارسالی شما از خطوط خدماتی اشتراکی رنگینه ممکن است چند دقیقه تاخیر داشته باشد. (البته در افزونه هایی که لینک دانلودش در بالا آمده پیامک تایید شماره همراه به سرعت ارسال می شود.) در صورتی که بخواهید برخی از پیامک ها که در رویدادهای مختلف ارسال می شود با سرعت بیشتر و بدون نظارت اپراتور ارسال شود باید بر اساس الگو پیاده شود.
یعنی شما متن پیامک دلخواه خود را باهمان متغیرهایی که در کادرهای پیامکی تعریف کرده اید در سامانه پیامک رنگینه به صورت تیکت ارسال می کنید و پس از تایید (حدود 24 ساعته) در کادرهای پیامکی با ساختار خاصی وارد می کنید.
 

** راهنمای استفاده از الگو در این درگاه:

- به عنوان نمونه متن زیر را برای پیامک کد تأیید استفاده می کنیم:
کد تایید شماره موبایل شما: %apincode
%website_name
%apincode در متن فوق کد تصادفی یا otp است
%wesite_name نام سایت شما در قالب رنتال است.

الگوی پیشنهادی برای این متن الگوی شماره 246 با متن زیر است که در فایل اکسل الگوهای سامانه پیامک رنگینه موجود است:
کد تایید شما: %code%
%app_name%

- برای استفاده از این الگو در هنگام تأیید شماره همراه پس از جایگزین کردن فایل های بالا در سایت وردپرسی چنین عبارتی را باید وارد نمایید:
patterncode:246;code:%apincode;app_name:%wesite_name
 
 

تعداد امتیازدهندگان: 148
مسیر کوتاه: rangine.ir/node/1188